Paşa Döner Çağrı Merkezi İletişim Numarası
Paşa Döner Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Ülkemizin en sevilen yemeklerinden olan ve herkes tarafından tüketilen döneri tüm çeşidiyle ülkemizde restoran zincirleriyle Paşa Döner en iyi kalitede ve en iyi lezzette sunmaktadır. Paşa Döner sunmuş olduğu kaliteli ve lezzetli hizmet dışında müşterileri tarafından gelebilecek şikayetlerde, mağduriyetlerde ya da önerilerde onların yanında olabilmek ve onlara destek vermek adına deneyimli ve güler kişilerden oluşan müşteri hizmetleri hattıyla da en iyi şekilde hizmet vermektedir. Firma online ve iletim hatları olmak üzere verilebilecek tüm kanallardan hizmet vermektedir.

Paşa Döner Telefon Numarası

Kurumsal olan Paşa Döner ülkemizin birçok ilinde yemek sektöründe hizmet vermektedir. Kurumsal firma olmasıyla birlikte sürekli olarak en iyi hizmeti sunmak ve her zaman müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak adına Paşa Döner müşteri hizmetleri vermektir. Firma vermiş olduğu müşteri hizmetiyle sürekli olarak müşteriler içerisinde yer almak onlardan gelecek olan talepleri karşılama isteği ve gelen şikayetlerde onları mağdur bırakmamak adına en iyi şekilde çalışmaktadır. Aşağıda yer alan iletişim numarası üzerinden sizde irtibata geçebilir ve uzman kişilerden her türlü konu için destek alabilirsiniz.

Paşa Döner Müşteri Hizmetleri

+90 (212) 702 50 05

Paşa Döner Şubeler

Kurumsal olan Paşa Döner üzerinden yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu veya şikayeti şube iletişim adresleri üzerinden doğrudan firmaya bildirimlerde bulunabilir ya da genel müdürlüğe ulaşarak yaşadığınız sorunu, şikayeti kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Yaşadığınız sorunu çözmek adına en iyi şekilde sizlere hizmet verilecektir.

Paşa Döner İletişim

Paşa Döner’in sunmuş olduğu müşteri hizmetlerinden destek almak için internet sitesi üzerinde yer alan online iletişim formunu doldurmanızda yeterli olacaktır. Konuyu en iyi şekilde belirtmeniz ve kişisel ve iletişim bilgilerinizi doğru girmenizle en hızlı şekilde geri dönüş sağlanarak destek alabilirsiniz.

Paşa Döner Mail Adresi

İnternet ortamından yapabileceğiniz bir diğer işlemde e-posta üzerinden iletişime geçmektir. Aşağıda yer alan e-posta adresi üzerine yaşadığınız sorunu en iyi şekilde anlatarak yazmanız ve kişisel bilgiyle, iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanızla birlikte yollayabilirsiniz.

Paşa Döner E-Posta Adresi

[email protected]

Paşa Döner Şikayet Hattı

Firma tarafından almış olduğunuz ürün ya da hizmetlerden memnun kalmadığınız zaman bu durumu hızlı şekilde yetkili kişilere iletmeniz adına şikayet hattı bulunmaktadır. Bu hat üzerinden kolay bir şekilde yetkili kişilere ulaşabilir ve bildirim bırakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan numarayı aramaktır.

Paşa Döner Şikayet

0212 702 50 05

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin