Patırtı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Patırtı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İlk olarak 2007 yılında küçük bir dükkân içerisinde uygun fiyatlarla en iyi kaliteyle ürünlerini satmaya başlayan Patırtı markası her yıl üstüne koyarak gelişti, büyüdü ve şuan Patırtı mağazalarıyla hizmet vermektedir. Patırtı markası hem fiziki dükkân üzerinden hem de 2013 yılında girmiş olduğu e-ticaret platformu üzerinden müşterilerine en uygun fiyat ve güvenirlikle hizmet vermektedir.

Patırtı Müşteri Hizmetleri

Patırtı mağaza üzerinden hem Kadın hem de Erkek ürünlerine ulaşabilirsiniz. Mağaza içerisinde ulaşabileceğiniz ürünlerse Ayakkabı, Aksesuar, Büyük Beden gibi ürünlerdir. İstediğiniz tüm ürünlere internet sitesinde kategori özelliği sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Patırtı markası tamamen müşteri memnuniyetini en düzeyde tutmak için çalışmaktadır.

Patırtı markası müşterilerinin aldıkları ürünlerden ya da almış oldukları hizmetlerden yaşadıkları sorunları, şikâyetleri ya da memnuniyetsizliklerini iletmeleri adına çağrı merkezi hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan çağrı merkezi telefon numarasını arayarak şikâyetlerinizi ya da ürün hakkında bilgi almak adına sorularınızı sorabilir ve destek alabilirsiniz.

Patırtı Telefon Numarası

0850 840 00 48

Patırtı markası daha çok e-ticaret üzerinde tercih edilerek ürün satışlarının yapıldığı bir marka haline gelmiş durumda. Bu yüzden firma yaşanabilecek olan her türlü sorunu en hızlı şekilde çözmek müşteriyi mağdur bırakmamak için müşteri hizmetlerine dilediğiniz her zaman ulaşabilir ve destek alabilmeniz için hizmet vermektedir.

Patırtı Müşteri Hizmetlerine sabah 08.00’den gece 23.59 saatleri arasında kolay bir şekilde ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Patırtı Whatsapp

Herkes tarafından kullanılan sosyal medya platformu olan WhatsApp uygulamasından da müşterilerine hizmet vermektedir. Patırtı markasına ait WhatsApp sipariş hattı olan 0555 140 48 00 nolu telefon numarası üzerinden siparişler verebilir ya da ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. WhatsApp hattı sabah 08.00 ile gece 03.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yurtdışındaki müşterilerine için de 0552 381 08 18 nolu telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir.

Patırtı markası tarafından sunulan müşteri hizmetlerinden her türlü konuyla ilgili destek almak için [email protected] e-posta adresi üzerinden de iletişim kurabilir ve destek alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin