Pepsi Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası
Pepsi Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası

Pepsi müşteri hizmetlerinin telefon numarası kaçtır? Geçmişten günümüze hem uluslararası hem de Türkiye genelinde birçok markette, bakkalda satışlarının yapıldığı gazlı içecek markası olan PEPSİ ülkemizde ve dünyada birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve içilmektedir. Gazlı içecek denildiği zaman akla gelen ilk içeceklerden olan PEPSİ müşteri memnuniyeti adına her zaman en üst düzeyde kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Müşterilerinin firmaya ulaşıp yaşayabilecekleri memnuniyetsizliklerde, şikayetlerde ya da önerilerde firmadaki yetkili kişiler iletişime geçerek bunları iletmeleri adına müşteri hizmetleri verilmektedir. Firmanın çağrı merkezindeki bulunan tüm çalışanları güler yüzlü ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Sizlerde yaşayabileceğiniz her türlü sorunda, memnuniyetsizlikte veya önerilerinizde müşteri temsilcilerine iletişim numaraları üzerinden kolay bir şekilde ulaşarak yetkili kişilerden çözüm odaklı hizmet alabilirsiniz.

Pepsi Müşteri Hizmetleri Telefon

Türkiye’de ve Dünya genelinde kurumsal olarak hizmet veren ve ülkemizde her şehirde ya dağıtıcı fabrikaları bulunmaktadır. Bunun dışında ülkemizdeki tüm süper marketlerde ve bakkallarda PEPSİ içeceği yer almaktadır. Geniş kitlere hitap etmesinden dolayı çok tercih edilmektedir. Firma kaliteli bir şekilde sağladığı gazlı içecek hizmeti gibi müşterilerine Müşteri Hizmetleri de sunmaktadır. PEPSİ firması belirlediği irtibat numaraları üzerinden mesai saatleri içerisinde 7 gün 24 saat müşterilerine çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Aşağıda belirtiğimiz numaralar üzerinden ulaşarak her türlü konu ile ilgili bilgi ve desteği yetkili kişilere ulaşarak alabilirsiniz.

Pepsi Telefon

0 212 319 30 00

Pepsi İletişim

PEPSİ firmasının sunmuş olduğu müşteri hizmetlerine telefon dışında ulaşabileceğiniz bir diğer yolsa online platform üzerinden ulaşabileceğiniz iletişim formudur. İnternet üzerinden kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz iletişim formuna bilgilerinizi girerek şikayetinizi, önerinizi ya da aklınıza takılan soruları yazarak müşteri hizmetiyle iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde geri dönüşle yanıt alabilirsiniz.

Pepsi Sosyal Medya Hesapları

İnternet kullanımın artması ve sosyal medyanın kullanılmasına ayak uyduran PEPSİ firması sosyal medya hesapların aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu sayede firma kolay bir şekilde tüm dünyadaki kullanıcılarına ulaşmaktadır. Televizyona reklam verir gibi sosyal medya hesaplarından reklamlar yapmaktadır. Sizlerde Pepsinin sosyal medya hesaplarını takibe alarak yeni satışa sunduğu ürün veya güncel kampanya haberlerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin