Porland Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Porland Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Hayatımızın her alanında kullandığımız tekstil ve mutfak eşyalarını kullanır ve onlara ihtiyaç duyarız. Ülkemizde de kaliteli şekilde ev tekstili ve mutfak eşyalarına Türkiye’de kurumsal markalar arasında kendine yer edinmiş olan Porland firmasını tercih ederek giderebilirsiniz. Porland firması tarafından satılan tün ürünler en iyi kaliteye sahip ürünlerdir. Kaliteli ürün satışlarıyla birlikte müşterilerini her zaman memnun etmeyi başaran firma tamamıyla tüm hizmetlerini müşteri memnuniyeti üzerine sunmaktadır.

Firma kaliteli ürün satışıyla birlikte müşteri tarafından gelebilecek olan tüm şikâyetlere, ürünler hakkında yaşadıkları sorunlara, önerileri ya da ürünler hakkında bilgi alabilmeleri adına müşteri hizmetleri desteği sağlamaktadır. Destek hattı üzerinden iletişime geçen herkese en hızlı şekilde geri dönüş sağlayarak istedikleri her şey hakkında yardımcı olunmaktadır.

Porland Müşteri Hizmetleri

Porland firmasından yapmış olduğunu alışverişler sonrası almış olduğunuz ürünlerde bir sorun yaşarsanız ya da memnuniyetsizlik yaşarsanız veya ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.  Yapmanız gereken aşağıda belirttiğimiz numara üzerinden iletişime geçmektir.

Porland Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 850 259 46 43

Porland Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Porland firması tarafından müşterilerine daha iyi şekilde hizmet vermek için sağlanan müşteri hizmetleri destek hattına hafta içi: 09.00 – 18.00 saatleri arayarak kolay bir şekilde iletişime geçebilir ve istediğiniz her konu hakkında destek alabilirsiniz. Destek almak için çalışma saatleri içinde aramanız yeterli olacaktır.

Porland İletişim

Firma irtibat numaraları üzerinden sağladığı destek hattı hizmetinin internet ortamı üzerinde de sağlamaktadır. Müşterilerine her türlü imkândan yararlanarak hizmet veren firma e-posta üzerinden hizmette vermektedir. Yapmanız gereken aşağıda belirtilen e-posta adreslerine şikâyetinizi, almak istediğiniz hizmeti yazıp göndermektir.

Porland Müşteri Hizmetleri: musterihizmetleri@porland.com.tr

Porland Genel Müdürlük: maslak@porland.com.tr

Porland Şikayet Hattı

Porland firmasına yaşamış olduğunuz her türlü sorunu, şikayetlerinizi güncel tüm iletişim kanallarını kullanarak iletebilirsiniz. Firma müşterileri tarafından gelecek olan her türlü şikâyeti destek sağlamak adına aşağıda belirtilen numara üzerinden de hizmet vermektedir.

Porland Şikayet

0 850 259 46 43

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin