Pull&Bear Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Pull and Bear 1986 yılında giyim alanında New Wear adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Pull and Bear 1991 yılında ürünleri ile hizmet vermiştir. Pull and Bear mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Pull and Bear mağazalarında kadın ve erkek giyim alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Pull&Bear ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Pull and Bear mağazalarında sırt ve omuz çantaları gibi çanta alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Pull&Bear aksesuar alanında cüzdan, kemer, eşarp ve çorap gibi ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Pull&Bear mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Pull and Bear mağaza ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Pull&Bear farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Pull and Bear müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Pull and Bear müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Pull and Bear çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

Pull and Bear müşteri iletişim telefon numarası: 0850 282 50 04

Arama terimleri: Pull&Bear müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Pull&Bear çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin