QNB Finansbank ilk olarak ‘Finansbank’ adı altında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. 4 milyon dolar sermaye ile kurulan banka 1987 senesinde faaliyetlerine başlamış ve kısa bir süre içerisinde hem verdiği hizmet hem de güvenirliği ile birçok müşteri edinmeyi başarmıştır. Halka açılan ilk özel sektör bankası olarak bilinen Finansbank daha ülke içerisinde dört şube açmış iken 1990 senesinde Privatbank Geneve’yi satın almıştır. Ardından yurt dışında Finansbank Holland, Finansbank Russia ve Finansbank Romania şubelerini açan banka 1999 senesinde ise Galaxy Card isimli kredi kartını piyasaya sürmüştür. 2006 senesinde National Bank of Greece isimli en büyük Yunan bankası tarafından satın alınmıştır ve 10 sene sonra ise Katar’ın en büyük bankası olan Qatar National Bank, Finansbank’ın tüm hisselerini satın alarak adını ‘QNB Finansbank’ olarak değiştirmiştir. Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi bulunan QNB Finansbank’ın 4.300’den fazla ATM’si bulunmaktadır. 29 binden fazla kişiye istihdam sağlayan QNB Finansbank günümüzde müşterilerine sunduğu kredi kartı, kredi gibi imkanlar ile en çok tercih edilen bankalar arasındadır. Eğer siz de QNB Finansbank müşterisi olmak istiyorsanız QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bireysel, KOBİ, ticari, kurumsal ve tarım alanlarında hizmet veren QNB Finansbank müşterileri için ihtiyaç, taşıt, konut kredileri vermektedir. Düşük faizli krediler sunarak üyelerinin maddi ihtiyaçlarını karşılayan QNB Finansbank müşterileri için sık sık fırsatlar düzenlemektedir. QNB Finansbank çağrı merkezini arayarak bankanın kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank üzerinden çıkardığınız kredi ve banka kartların kaybolması ve çalınması gibi durumlarda ise QNB Finansbank iletişim numrasını aramanız gerekmektedir.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 0 900

QNB Finansbank İletişim Formu

Arama Terimleri: QNB Finansbank irtibat telefonu, QNB Finansbank iletişim numarası, QNB Finansbank telefon numarası, QNB Finansbank çağrı merkezi, QNB Finansbank müşteri hizmetleri, QNB Finansbank canlı destek, QNB Finansbank müşteri temsilcisi, QNB Finansbank şikayet hattı,

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin