Regal firması, Zorlu Holding bünyesinde kurulan bir markadır. Regal 2002 tarihinde kurulmuş bir elektronik firmasıdır. En en ve en kaliteli ürünlerin bir arada yer aldığı büyük bir markadır. Elektronik ve beyaz eşya kategorilerinde ürünler üretmektedir. Sektörünün lider markalarından birisidir. Ürünlerindeki kalite ve güvenilirlikle beraber birçok kişinin tercihi olmuştur. Piyasada birçok marka ve mağaza olmasına rağmen liderlikten inmemiştir. Ankastre ürünler, termosifonlar, klimalar, derin dondurucular, solo ocaklar, bulaşık makineleri, fırınlar, televizyonlar, çamaşır makineleri gibi birçok ürün bulundurmaktadır. Ürünlerin üretimi, satışa ve satış sonrasındaki teknik desteğinden sorumludur. 15 adet merkezde olmak üzere Türkiye genelinde toplamda 350 adet teknik servisi bulunmaktadır. Bütün servisler müşteri memnuniyeti ön planda olmak üzere büyük bir itina ile çalışmalar yapmaktadır. Regal Türkiye içinde yüz binlerce müşterisi olan bir markadır. Regal ürettiği ve sattığı tüm ürünlerin arkasında durmuş ve sorun yaşandığında son derece özenli biçimde hizmet sunmaya devam etmiştir. 2002 yılından beri sektörünün öncüsü olmuş ve ilk olarak yeniliklerin birinci ismi olmuştur. Regal her türlü mağazalarda ve yetkili yerlerde satılmaktadır. Diğer yandan Regal ürünlerinden satın almak istiyorsanız Regal web sitesine giriş yaparak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için kısa bir şekilde üye olmanız gerekir. Birkaç bilgi sonrasında üye olduktan sonra istediğiniz ürünü kapınıza kadar getirebilirsiniz. Diğer yandan montaj hizmetleri hediye edilmektedir. Beyaz eşyalarda 1000 liradan başlayan fiyatları görmek mümkündür.

 

Regal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Regal ürünleri ya da hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorsanız ya da ürünler hakkında sorun yaşadıysanız problemlerinizi Regal müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasından kolayca iletebilirsiniz. Tüm hizmetler için Regal irtibat numaralarını kullanmanız yeterli olacaktır. Regal müşteri temsilcileri her zaman en özenli hizmeti vermek için ellerinden geleni yapacaklardır.

0212 501 44 44

Regal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Regal markası ile ilgili tüm öneri, soru, istek ve şikayetleriniz için Regal çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Diğer yandan size en yakın Regal servisini ve regal teknik destek servislerini kolayca öğrenebilirsiniz.

444 14 36

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin