Remington Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu
Remington Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu

Remington çağrı merkezi müşteri hizmetleri bilgileri nelerdir? Erkek ve kadınlar için birçok alanda kişisel bakım ürünlerin üretimini gerçekleştiren Remington firması müşterileri tarafından ürünlerden kaynaklı yaşadıkları şikayetleri, sorunları ya da öneri, istek gibi durumları dinlemek ve onlara yardımcı olmak adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır.

Remington

Remington firması kadın ya da erkek fark etmeden birçok kişisel bakım ürünü üretmektedir. Firma genellikle elektrikli kişisel bakım ürünleri üretmektedir. Türkiye pazarında son zamanlarda çok tercih edilmeye başlayan Remington markası içerisinde en çok tercih edilen ürünler ise erkek tıraş malzemeleridir. Tıraş malzemelerini takip edenler ise saç kesme makineleri, sakal kesme makineleri, vücut tüyü kesme makineleri, kulak ve burun tüyü kesme makineleri ve erkek yüz temizleme fırçalarıdır.

Remington firması başta da söylediğimiz gibi sadece erkekler üzerine ürün üretimi yapmamaktadır. Kadınların da kullanabileceğiniz birçok kişisel bakım ürünü bulunmaktadır. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürün ise epilatör ürünleridir. Remington markasını üretimini yaptığı tüm epilasyon cihazlarını kadınların vücut yapılarına ve cilt tiplerine göre özel olarak üretmektedir. Epilatör cihazları dışında marka içerisinde saç şekillendiriciler, saç düzleştiriciler, saç kurutma ve fön makineleri, fırçalar, bigudiler ve maşalar gibi birçok farklı ürünü de bulabilirsiniz.

Firma ürün hizmetiyle birlikte müşterilerinin yanında olmak adına müşteri hizmetleri de vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak merak ettikleriniz, şikayetlerinizi veya önerilerinizi iletebilir ve destek sağlanmasını talep edebilirsiniz.

Remington Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Kadın ve erkekler için her alanda kişisel bakım ihtiyaçlarından kullanabilecekleri ürünler üreten Remington markasının müşteri hizmetlerine bağlanarak müşteri temsilcilerinden destek almak istiyorsanız 0850 215 25 35 nolu numarayı aramalısınız.

Müşteri temsilcilerini aradığınızda firma zaman kaybı yaşamamanız adına direk olarak temsilciler ile iletişime geçmeniz adına direk bağlantıyla hizmet vermektedir.

Remington Şikayet Telefonu

Remington vermiş olduğu hizmetlerden veya ürünlerden kaynaklı müşterilerinin yaşayabilecekler her türlü sorunu, şikâyeti taraflarına en hızlı şekilde iletilmesi ve kurumsal desteğin müşterilerine sağlanması adına şikayet hattı üzerinden hizmet vermektedir. Aşağıda bulunan numarayı arayarak her türlü sorunu, şikayeti bildirebilir ve destek alabilirsiniz. Bununla birlikte musterihizmetleri@ssh.com.tr adresine mail atabilir ya da 0850 215 25 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Remington Şikayet Hattı – 0850 668 07 07

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin