1995 yılında İstanbul ilimizin Bağçılar ilçesinde dünyaya gelen Yusuf Aktaş; sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden birisidir. Sosyal medyada ‘Reynmen’ lakabı ile bilinen Aktaş, çıkarmış olduğu parçalar ve yapmış olduğu videolar ile tanınırlığını kısa sürede arttırmıştır. Bu yazımızda sizlere Reynmen iletişim telefon numarası gibi Reynmen’e ulaşabileceğiniz 2019 gerçek iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Üç kardeşten birisidir. Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu’nda başlayan eğitim serüveni Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda sürdürmüştür. Ortaöğretim eğitimine Başakşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile başlayan Reynmen, Başakşehir Lisesi’nde öğretimine devam etmiştir. Ancak lise eğitimini Açıköğretim Lisesi’nde tamamlamıştır. Şuanda ise Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır.

Scorp isimli sosyal medya uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile tanınmaya başlayan Reynmen; takipçi sayısı arttıktan sonra YouTube ve Instagram gibi platformlarda baş göstermeye başlamıştır. Yapmış olduğu şarkılar, tarzı, samimiyeti ve konuşmaları ile pek çok kesim tarafından sevilen Reynmen; şuanda YouTube platformu üzerinde toplam 3 milyonu aşkın aboneye, Instagram’da ise 4 milyondan fazla aboneye sahiptir.

Ayrıca Türkiye üzerinde 24 saat içinde en çok izlenme ve beğeni sayısına ulaşan rekortmen ünlü olarak da bilinir. Reynmen e telefonla ulaşmak maalesef mümkün değildir. Reynmen e ulaşmak için Instagram hesabından Direkt Mesaj atabilir; YouTube kanalı üzerinde bulunan videolara yorum bölümü üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Reynmen Gerçek Telefon Numarası
Maalesef, böyle bir numara bulunmamaktadır.

Yusuf Aktaş Gerçek Telefon Numarası 2019
Maalesef, böyle bir numara bulunmamaktadır.

Ayrıca Reynmen’e olan mesajlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümü üzerinden de bize bildirebilirsiniz. Reynmen in ev adresi de tam olarak bilinmemekle birlikte Başakşehir’de yaşadığı bilinir.

Arama Sözcükleri: reynmen iletişim bilgileri, reynmen telefon no, reynmen canlı destek hattı, reynmen müşteri temsilcisi, reynmen şikayet hattı, reynmen çağrı merkezi iletişim telefon, reynmen mesaj gönder, reynmen destek hattı

40 YORUMLAR

  1. siz delimisiniz bi ünlü gördünüz hepinizin dibidüştü be tüh size reymen reymen reymen yeter artık raymen kadar taş düşsün başınıza pardon siz onuda istersiniz

  2. Bu kadar kız konuşmak istiyor ya size soruyorum gerçekten ona ulaşabileceğinizi düşünüyor musunuz hani konsere falan gitseniz neyse de milyonlarca kız takipçisi ona ulaşmak için can atıyor ki abartiyorsunuz da gerek yok o da sizin benim gibi bir insan haşa Allah’tan başka hiç kimseyi merak etmem umut etmem .?

  3. Ben Avusturya da yasiyorum Reynmenin de acayip büyük bir Hayraniyim Konserlerine felan gidemiyorum keske arayabilsem en azindan nolur sanki Numarasini yazsaniz

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin