Selin Yapı farkıyla inşaatı tamamlanan ve 2014 yılından beri hizmete açık olan Rings Avm İstanbul’un gelişmekte olan semtlerinden Sancaktepe’de konumlu. Bölgenin ilk alış veriş merkezi ünvanına sahip Rings Avm açık havada sunduğu alış veriş deneyimiyle ön plana çıkıyor. Rings Avm müşteri iletişim numarası kaç? Rings Avm hattı ile nasıl iletişime geçebilirsiniz?  Rings Avm çağrı merkezi ile nasıl görüşme yapabilirsiniz? Yazımızda sizler için gerekli olan bütün detayları derledik…

Rings Avm

Farklı lezzetler sunan restaurant ve cafeleri, fast food dükkanları ve çocuk ile gençler için özel eğlence merkezleri ile bölgenin gözdesi konumundaki Rings Avm her yıl çeşitli etkinlikler düzenleyerek ziyaretçilerini ağırlıyor. Sosyal yaşam alanları bakımından zengin içeriğe sahip alışveriş merkezi  bölgenin yaşam ve eğlence ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Bünyesindeki seçkin markaları ve özel hazırlanmış sinema salonları ile aktif hizmet veren Rings Avm aynı zamanda spor salonu ve yüzme havuzuna da sahip. Çevre dostu enerji tasarrufu uygulamaları ve eşsiz mimari tasarımıyla Rings alışveriş merkezi bölgenin sevilen alışveriş yerlerinden biri. Ayrıca izleyiciye ev rahatlığı sunan sineması ile vizyondaki filmler aktif olarak izleyiciyle buluşuyor. Alışveriş merkezi ayrıca İngiltere merkezli Breeam sertifikasına da sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Rings Avm müşteri dostu politikalarıyla her yıl binlerce müşteri ve ziyaretçi ağırlıyor.

Rings Avm Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Sancaktepe bölgesinin Veysel Karani Mahallesinde konumlanan alışveriş merkezi müşteri hizmetlerine çok önem gösteriyor. Devamlı ulaşabileceğiniz danışma merkezi ile görüş ve önerilerinizi bildirebileceğiniz Rings Avm bölgenin gözdesi konumunda. Rings Avm müşteri iletişim merkezi telefon numarası ise 0216 280 68 50 olarak bildiriliyor. Ayrıca bilgi almak için info@ringsavm.com.tr mail adresine e-posta atabilirsiniz.

Rings Avm Şikayet Telefonu

Şikayet ve problemlerinize önem gösteren alışveriş merkezi devamlı olarak kendini geliştirmeye çalışıyor. Rings Avm şikayet telefon numarası ise 0216 280 68 50. Her türlü şikayetinizi bildirmeniz durumda alışveriş merkezi yönetimi memnuniyetinizi tekrar kazanmak için tüm gücüyle aktif bir çalışma sergiliyor. Alışveriş merkezi hakkında detaylı bilgi ve mağazalar için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer firmalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin