Uzun yıllardır bu yana hafta içi her gün TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan Rüzgar Gülü; minikleri hem yarıştırıyor hem de bilgilerini test ediyor. Diğer izleyenlerin ilk defa öğrendiği yeni bilgilerle öğretici ama çok eğlenceli bir yarışma programı olan Rüzgar Gülü; kazanan miniklere birbirinden harika süpriz hediyeler veriyor. Peki, Rüzgar Gülü iletişim telefon numarası ve başvuru numarası neler? Gelen hep beraber bakalım!

TRT Çocuk kanalının en uzun süredir yayında olan programlarından biri olan Rüzgar Gülü, daha önce TRT1 ekranlarında yayınlanmaktaydı. Şuan ise TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan program, TRT Çocuk’un en eğlenceli programlarından bir tanesi! Eğlenceli konsepti ile daha önce hiçbir yerde duymadığınız ama çok işinize yarayacak harika bilgileri programda öğrenebilirsiniz.

Rüzgar Gülü canlı yayında yayımlanan bir programdır. Eğlendirirken öğreten, heyecanlı bir yarışma sonrasında birbirinden harika hediyeler veren Rüzgar Gülü, katılımlarını internet üzerinde bulunduğu başvuru formu üzerinden yapan miniklerden almaktadır. Yarışmaya katılım tamamen ücretsizdir.

Rüzgar Gülü programına katılmak için telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Yarışmaya katılmak için aşağıda bulunan Rüzgar Gülü başvuru formu doldur bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Ayrıca Rüzgar Gülü’ne katılabilmek için iki farklı seçenek daha bulunmaktadır. Program esnasında sorulan atasözünü bilirseniz eğer aşağıda bulunan Rüzgar Gülü atasözü cevabı gönder seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Veya ZıpZıp’ın sorduğu soruya cevap vermeniz gerekmektedir.

Rüzgar Gülü İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Rüzgar Gülü WhatsApp Başvuru Hattı Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Rüzgar Gülü Başvuru Formu Doldur

Rüzgar Gülü Atasözünü Gönder

Rüzgar Gülü ZıpZıp’a Cevap Gönder

Başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz TRT Çocuk yetkilileri tarafından incelenecektir. İnceleme sonrasında kabul edilirseniz, TRT Çocuk tarafından aranacaksınız. Başvurudan 2 hafta sonra yarışmanın yayınına alınacaksınız.

Arama Sözcükleri: rüzgar gülü iletişim bilgileri, rüzgar gülü telefon no, rüzgar gülü canlı destek hattı, rüzgar gülü müşteri temsilcisi, rüzgar gülü şikayet hattı, rüzgar gülü çağrı merkezi iletişim telefon, rüzgar gülü mesaj gönder, rüzgar gülü destek hattı

28 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin