Samsung, 1938 yılında kurulmuştur. Kurucusu Lee Byung-Chul’dur. Güney Kore merkezli bir kuruluştur. Samsung, elektronik teknolojik gelişmeleri cihazları ile birleştirir. En son teknoloji yakından takip eder ve son ürünlerinde gösterir. Samsung bünyesinde 340 bin kişiyi barındırmaktadır. Samsung, televizyon, telefon, tablet ve daha birçok ürünü ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Ürün çeşitliliği olarak bakıldığında birçok muhteşem ürünü satışa sunmakta ve müşterileri tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. Buzdolabı, pişiriciler, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, klima, elektrikli süpürge, monitör, TV, mobil cihaz aksesuarları, tabletler, akıllı telefonlar, video sistemleri ve daha birçok ürün müşterilere sunulur. Satın alan, takip eden ve ürünleri kullanan birçok müşteri ürün ve hizmetlerden son derece memnun kalmıştır. Ayrıca ürünler yüksek kaliteli ve yüksek garantili ürünlerdir. Her ürün garanti kapsamındadır. Sorun yaşayan her müşteri garanti kapsamında olan ürünlerin tamirini ya da değişimini kolayca yaptırabilir.

Samsung İletişim Kanalları

Samsung dünyaca bilinen ve satın alınan bir markadır. Ürünleri yılda yüz binlerce satılmaktadır. Doğal olarak müşteri hizmetlerinin de yoğun olması gereken bir markadır. Samsung müşteri iletişim için iki seçenek ile iletişim kanalı oluşturmuştur. İlki e-posta yoluyla iletişim kurmak diğeri ise müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ile iletişim kurmaktır.

Samsung E-posta Adresi

Samsung tüm hizmetler hakkında bilgi vermek için bir müşteri hizmetleri telefon numarasını bulundurmaktadır. Dünyaca ünlü bir marka olduğu için telefon hatları da bir o kadar yoğundur. Buna karşın Samsung bir e-posta adresi oluşturmuştur. Birden fazla konu hakkında bilgi almak için ya da herhangi bir konuda görüş bildirmek için Samsung e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Maillere en kısa sürede geri dönüş sağlamaktadırlar. Telefon trafiğine göre kıyaslarsak daha az trafik alan bir yoğunluğu bulunmaktadır.

[email protected]

Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Samsung markalı tüm ürünler hakkında bilgi almak için yetkili numaraları arayabilirsiniz. Ürün satış noktaları, ürünler hakkında bilgi, ürünlerin tamiri, yetkili servisler, teknik servisler, ürün yelpazesi, marka model soruları, öneriler, şikayetler, sorular gibi daha birçok konu hakkında iletişime geçmeniz mümkündür. Samsung, tüm müşterilerine büyük bir ilgi ile yaklaşır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

444 77 11

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin