Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1938 yılında Güney Kore merkezli olarak Lee Byung-Chul tarafından kurulan Samsung; dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden birisidir. Samsung, elektronik sektörünün yanında pek çok kategoride de üretim, satış ve destek operasyonlarını hızla sürdürmektedir. Bu yazımızda sizlere Samsung müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve Samsung ile irtibat kurabileceğiniz diğer iletişim yollarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Samsung, balık ve sebze satışı yapmak amacıyla kurulan bir şirketti. Yıllar ilerledikçe Samsung da gittikçe büyüdü; şeker fabrikaları ve un değirmenleri kurarak gıda sektöründe üretim yapmaya başladı. Üretimlerini hızlandıran Samsung, sanayi sektöründe adını duyurdu ve hizmet verdiği faaliyet kollarını genişletti. Şuanda Samsung’un üretim, satış ve satış sonrası destek sunduğu sektörler şunlardır; Giyim, kimyasallar, tüketici elektroniği, elektronik bileşenler, tıbbi ekipman, hassas aygıtlar, iletkenler, gemiler, telekomünikasyon ekipmanları, Reklamcılık, inşaat, eğlence, finansal hizmetler, konukseverlik, bilgi ve iletişim teknolojisi hizmetleri, tıbbi hizmetler, perakende.

1969 yılında Samsung Electronics alt kuruluşu ile elektronik sektöründe üretimlerine başlayan Samsung, bugün dünyanın en büyük teknoloji firması olarak bilinir. Piyasada yer alan birçok akıllı telefon markaları, cihazlar için pek çok parçayı Samsung’tan satın almaktadır. Samsung bugün evlerimizde, iş yerlerimizde, cebimizde yani hayatın her alanında ürünleri ile tanınan bir firmadır.

Dünyada en çok satışı yapılan ve kullanılan cep telefonu markası Samsung’tur. Her bütçeye uygun, kullanıcıların isteklerine göre çıkartmış olduğu geniş yelpazeli ürün seçeneği ile Samsung akıllı telefon kullanıcı bir hayli fazladır. Akıllı televizyonlar konusunda da son yıllarda en çok kullanılan markalardan birisi haline gelmiştir. Ayrıca Samsung; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, süpürge gibi pek çok türde ev eşyasının üretimini sağlamaktadır.

Her elektronik üründe olduğu gibi Samsung ürünlerinde de kullanıcılar bir takım soru ve sorunlarla karşılaşabilmektedirler. Müşteri memnuniyeti politikasına bağlı olarak şirket vizyon ve misyonunu ilerleten Samsung; kullanıcılarına yaşamış oldukları problem hakkında daha hızlı ve daha hızlı sağlıklı çözüm sunabilmek adına bir Samsung müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası kurmuştur. Samsung un 444 lü çağrı merkezi telefon numarasını arayarak Samsung müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 77 11

Samsung müşteri hizmetleri haftanın her günü saat 08.00 ile 20.00 saatleri arasında aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Samsung müşteri destek hattını arayarak Samsung çağrı merkezi yetkilisine bağlanabilir; Samsung ürününüzde yaşamış olduğunuz teknik arızayı bildirerek sorununuzun çözüme kavuşmasını sağlayabilir, satın almayı düşündüğünüz Samsung ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, size en yakın Samsung yetkili satıcısını veya Samsung teknik servisini öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden Samsung’a olan tüm istek, soru, öneri ve görüşlerinizi dilediğiniz gibi Samsung’a bildirebilirsiniz.

Samsung’a canlı destek üzerinden de ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla Samsung canlı destek hattı sayfasına gidebilir; Samsung müşteri temsilcisi ile anlık olarak yazışarak iletişim kurabilirsiniz.

Samsung Canlı Destek

Arama Sözcükleri: samsung iletişim bilgileri, samsung telefon no, samsung canlı destek hattı, samsung müşteri temsilcisi, samsung şikayet hattı, samsung çağrı merkezi iletişim telefon, samsung mesaj gönder, samsung destek hattı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin