Samuray Sport Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu
Samuray Sport Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu

Samuray Sport çağrı merkezi telefonu kaçtır? Sağlıklı yaşamak adına spor yapmak hayatımızda önemli bir yerde olmalıdır. Sporla ilgilenen her insan spor sırasında kendini rahat hissetmesi ya da tercih ettiği sporda kullanması gereken tüm ekipmanları, giysileri Samuray Sport sağlamaktadır. Samuray Sportu kendisini tercih edenlere hem satış öncesi hem de satış sonrası müşteri hizmetleriyle destek vermektedir.

Samuray Sport

Samuray Sport markası 1989 yılına dayanan bir geçmişle sektörde hizmet vermektedir. Birçok spor ekipmanı ve spor ürünleri mağazalarda yer almaktadır. Samuray Sport mağazaları içerisinde dünyanın önde gelen spor markalarının ürünlerini bulunmaktadır.

Samuray Sportta ayakkabıdan, futbol topuna, takım formasına, aksesuara birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Ve Samuray Sport Erkek, kadın ve çocuk fark etmeden her kitleye hitap etmektedir.

Müşterilerine daha yakın olmak ve her türlü konuda destek vermek adına müşteri hizmetleri ekibiyle destek vermektedir.

Samuray Sport Çağrı Merkezi Telefonu

Ülkemizin birçok şehrinde bulunan bayilikleriyle spor ürünlerinin satışını gerçekleştiren Samuray Sport ülkemizdeki spor takımlarına ekipman tedariki de sağlamaktadır.

Samuray Sport bayiliklerini Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Bursa, Düzce, Çorlu, Zonguldak, Afyon şehirlerinde bulabilirsiniz.

Samuray Sport mağazalarından dünyanın önde gelen Nike, Adidas, Puma gibi ünlü spor markalarının ürünlerine ulaşabilirsiniz. Hem mağaza üzerinden hem de online olarak ürün satışları yapılabilmektedir.

Almış olduğunuz ürünlerde yaşayabileceğiniz bir sorun, şikâyet olursa bu durumu müşteri hizmetlerine 0850 222 44 48 telefon numarası arayarak iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Samuray Sport hem sağladığı ürünlerle hem de sunmuş olduğu müşteri hizmetleri desteğiyle her zaman müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak adına çalışmaktadır. Müşteriler tarafından gelecek her türlü öneriyi, şikâyeti dinlemek adına verilen müşteri hizmetlerine 0850 222 44 48 telefon numarası arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınız da direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak ve telesekreteri geçmek isterseniz 6’yı tuşlamalısınız. Müşterilerin zaman kaybı yaşamamaları adına direk bağlantı sunulmaktadır.

Samuray Sport Şikayet Telefonu

Ürünlerden veya hizmetlerden kaynaklı yaşayabileceğiniz şikâyetleri, sorunları ister aşağıda yer ala numarayı arayarak müşteri temsilcilerine iletebilir, isterseniz de www.samuraysport.com internet sitesi üzerinden canlı bağlantı desteğine iletebilirsiniz.

Samuray Sport Şikayet Hattı: 0850 222 44 48

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin