Scorp Müşteri Hizmetleri
Scorp Müşteri Hizmetleri

Scorp diğer sosyal medya araçlarına göre farklı bir şekilde kullanım deneyimi sunduğu için çıktığı ilk zamanlarda herkes tarafından kullanılan sosyal medya platformlarından biri haline gelmişti. Scorp içerisinde kullanıcılar 15 saniyelik videolar çekerek paylaşım yapmaktaydı.

Scorp

Scorp üzerinde istediğiniz her kategoriyle ilgili yorumlar yaptığınız videolar ya da komik videolar paylaşabilirdiniz. Bununla birlikte kategori dışında da yeni bir başlık oluşturarak istediğiniz şekilde video paylaşımları yapabilirdiniz.

Scorp üzerinde paylaştığınız videolar diğer kullanıcıların ulaşabileceği haber akışı sayfasında yayınlanmaktadır. Paylaşım yaptığınız kategoriyle ilgili sizlerde diğer kullanıcıların paylaştığı videoları burada görebilirsiniz. Kullanıcılar videolarınızı beğenebilir sizde başkalarının videolarını beğenebilirsiniz.

Scorp uygulamasına giriş yapmanız adına iki farklı seçenek sizleri karşılamaktadır. İlk olarak uygulama içerisine isterseniz Facebook hesabınız üzerinden giriş yapabilir isterseniz de e-posta yoluyla kayıt oluşturarak üyelik açabilirsiniz.

Giriş işlemini tamamlamanızla birlikte uygulama sizi direk olarak Anasayfa’ya yönlendirecektir. Anasayfa üzerinden güncel olan videolar karşınızı çıkacaktır. Uygulama içerisinde kullanıcı takip etme özelliği olduğu için beğendiğiniz kullanıcıları takip ederek anasayfanızda onların paylaştığı videoları görüntüleyebilirsiniz ve onları beğenebilirsiniz. Anasayfanızı tamamen istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Scorp Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi

Diğer sosyal medya uygulamalarından olduğu gibi Scorp uygulamasının da kendi özgü geniş bir kitlesi bulunmaktadır. Scorp uygulaması kullanıcılarının yaşayabilecekleri sorunları, şikayetleri iletebilecekleri uzman kişiler tarafından hizmet alabilmeleri için çağrı merkezi üzerinden hizmet sunmaktadır.

Scorp kullanıcılarının en çok karşılaştıkları problemlerin arasında; reklam verme, kullanıcı şikayet etme, hesap kapatma gibi işlemler yer almaktadır. Sizlerde böyle sorunlarla karşılaştığınız zaman hemen çözüm bulmak adına çağrı merkeziyle irtibat numarası üzerinden iletişime geçerek yetkili kişilerden destek alarak ortaya çıkan sorunu en hızlı şekilde kesin olarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sizde Scorp kullanıcısı ve hesap kapatma, kullanıcı bildirme, reklam verme, kullanıcı adı değişiklik isteği ve sorunlarınızın giderilmesi, çözülmesin adına Scorp çağrı merkeziyle bağlantı sağlayarak uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Scorp kullanıcıların mağdur kalmaması adına her zaman en iyi şekilde çalışarak her zaman yeni yöntemler geliştirmeye çalışmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin