Scotty Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Scotty, 2017 yılının Mayıs ayında İstanbul’da kurulmuş bir mobil uygulamadır. Scotty üzerinden kullanıcılar motor çağırabilmekte, belirledikleri rotaya motor ile gidebilmektedir. Sıkışık trafikten kurtularak çabucak yetişeceği yere ulaşmak isteyen kullanıcılar Scotty üzerinden yolculuk talebinde bulanabilmektedir. Ayrıca Scotty üzerinden yemek siparişi de verilebilmektedir. Bu yazımızda sizlere Scotty müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve diğer destek alabileceğiniz irtibat bilgilerini paylaşacağız.

Scotty, bir grup motorsever tarafından Ümraniye’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana büyük ses getiren Scotty; kolay kullanımı, cazip fiyat tarifesi ve harika kampanyaları ile pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Stresli ve yoğun geçen günün ardından trafiğe takılmadan evine gitmek isteyen, yetişmek istediği toplantıya trafik yüzünden yetişemeyen, dışarıdan yemek sipariş etmek isteyen ve herhangi bir gönderisini İstanbul içinde göndermek isteyenlerin imdadına yetişmektedir.

Küçük bir arkadaş grubu ile başlayan bu macera, gün geçtikçe büyümüş; Scotty büyük bir şirket haline gelmiştir. Son zamanlarda yemek siparişi ve kurye hizmetini de aktif eden Scotty; kullanıcılarının memnuniyetine dayalı politikası ile uygulamayı kullanan tüm kullanıcılarını mutlu etmeyi amaçlamaktadır.

Scotty uygulamasının kullanımı esnasında veya ödeme gibi işlemlerde bazı kullanıcılar zaman zaman bazı problemler ve sorular ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu yüzden kullanıcılar Scotty çağrı merkezi telefon numarası üzerinden Scotty’e ulaşmak istemektedir. Ancak Scotty nin 444 lü iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Scotty Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Ancak aşağıda yer alan Scotty destek merkezi bağlantısı üzerinden resmi Scotty yardım sayfasına ulaşabilir, Scotty uygulaması hakkında yaşadığınız tüm soru ve sorunları Scotty yetkililerine bildirebilir; hızlı ve çok daha sağlıklı bir destek alabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla sizde Scotty sürücüsü olmak için başvuruda bulunabilir; günün istediğiniz saati ve istediğiniz anı yolculuğunuzu paylaşabilir; paylaştığınız yolculuklar üzerinden para kazanabilirsiniz. Ayrıca kurye de olabilir, yemek siparişleri üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.

Scotty Sürücü Başvurusu

Arama Sözcükleri: scotty iletişim bilgileri, scotty telefon no, scotty canlı destek hattı, scotty müşteri temsilcisi, scotty şikayet hattı, scotty çağrı merkezi iletişim telefon, scotty mesaj gönder, scotty destek hattı

4 thoughts on “Scotty Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

 • 2 Temmuz 2019 tarihinde, saat 20:52
  Permalink

  Uygulamaya başvurdum sınavı geçtim kaydım oluşturuldu uygulamayı indirdim telefonumla giriş yapmaya çalışıyorum fakat bir hata oluştu kullanıcı bulunamadı diyor

  Yanıtla
 • 9 Aralık 2019 tarihinde, saat 16:56
  Permalink

  Başvuru yaptım gün verdiler eğitim için ama geç kaldım gidemedim ne yapmam gerekiyo

  Yanıtla
 • 18 Mart 2020 tarihinde, saat 12:35
  Permalink

  merhaba scooty surucusu icin kayıt oldum
  ama bi daha kayıtlara bakmak için girdim
  bütün randevular dolmuş gozukuyor kayit
  olmadigimi soluyor lutfen yardimci olurmusunuz 🙁

  Yanıtla
 • 24 Mayıs 2020 tarihinde, saat 10:40
  Permalink

  İyi çalışmalar iyi bayramlar dilerim firmanızda çalışmak istiyorum yapmam gereken nedir yardımcı olursanız teşekkürler

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir