Seçil Store Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren markadır. Seçil Store müşterilerine kadın giyim alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Seçil Store kadın giyiminde faaliyetlerine 1981 yılında başlamıştır. Müşterilerine kaliteli bir şekilde hizmet veren Seçil Store mağazalarında ürünlerini satışa sunmuştur. Seçil Store mağazalarında müşterilerine rahat ve kaliteli ürünleri ile hizmet vermeyi amaçlamışlardır. Ürünleri ile tercih edilen markalar arasında yer alan Seçil Store dünya genelinde kalitesinden ödün vermeden ürünlerini satışa sunmayı başarmışlardır. Seçil Store tek bir alana bağlı kalmadan birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermeyi amaçlamışlardır. Ürünleri ile hizmet veren Seçil Store gelişen modaya bağlı olarak yenilikçi ürünlerini mağazalarında satışa sunmaktadır. Seçil Store ürünleri arasında pantolon, gömlek, elbise, kaban ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Seçil Store aksesuar alanında ürünlerini mağazaları sayesinde satışa sunmuştur. Seçil Store markası farklı müşterilerine hitap eden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Seçil Store mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vererek müşterilerine güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Türkiye genelinde mağazaları ve internet sitesi üzerinden hizmet veren Seçil Store müşterilerine özel fırsat ve kampanyalar sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Seçil Store müşterileirinin tüm problemleri için çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin sormak istedikleri sorular için Seçil Store müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Seçil Store çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri konular için müşteri temsilcilerine danışabilirsiniz.

Seçil Store müşteri iletişim telefon numarası: 0312 472 34 34

Arama terimleri: Seçil Store müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Seçil Store çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin