Şekerbank, 1953 yılında kurulmuştur. Tüm Şekerbank şubelerinden ve ATM cihazlarından yapılabilecek birçok işlem bulunmaktadır. Para yatırma, para çekme, EFT, havale, ödeme işlemleri, HGS, OGS, western union, kredi kart iptali, kredi kart başvurusu, bireysel kredi, döviz işlemleri ve daha birçok işlem yapılabilmektedir. Zamanı olmayanlar ya da şubeye çıkamayanlar ise telefon bankacılığından kolayca işlemlerini yürütmektedir. Şekerbank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak hesap sorgulama, kredi kartı işlemleri, fatura ödeme benzeri işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Şube içinde ya da diğer kullanım alanlarında yaşanan problemler için banka ile iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir problemi çözmek için banka personelleri son derece donanımlıdırlar. Müşteri memnuniyeti ön plandadır. Şekerbank kurulduğundan beri müşterilere öncelik vermiştir. Müşterilerin sorun yaşamaması için tüm ürün ve hizmetlerin kolay, hızlı ve pratik olmasını hedeflemiştir. Mevduatlar için en uygun olan sistemleri geliştirmiştir.

 

 

Şekerbank ürün ve hizmetleri hakkında soru, istek, şikayet ve önerilerinizi Şekerbank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletebilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında ne zaman ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz. Diğer tüm problemleriniz için Şekerbank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Her probleminizi kolayca çözebilmek için bankanın çağrı merkezleri sürekli faaliyet göstermektedir. Özellikle eğitim verdikleri müşteri temsilcileri bulunmaktadır.

 

 

Şekerbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 78 78

 

Şekerbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 78 78

 

 

Arama Terimleri; Şekerbank müşteri temsilcisi, Şekerbank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Şekerbank çağrı merkezi, Şekerbank iletişim numarası, Şekerbank irtibat numarası, Şekerbank telefon numarası, Şekerbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Şekerbank canlı destek

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin