Senin Bankan Çağrı Merkezi Telefonu Müşteri Hizmetleri
Senin Bankan Çağrı Merkezi Telefonu Müşteri Hizmetleri

Senin Bankan çağrı merkezi telefon numarası kaç? Senin bankan müşterilerinin daha iyi şekilde hizmet alması ve her konuda kurumsal desteğin müşterilere sağlanması adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilir ve her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Senin Bankan

Kuveyt Türk’e bağlı olarak hizmet veren Senin bankan bir internet bankacılığıdır. Senin bankan bankacılık sektörüne yeni bir boyut getirdi ve bankalara gidip sıra beklemeden banka hesabı oluşturulmasını sağladı. Senin bankan bankalar üzerinden gerçekleşebilecek her hizmeti internet üzerinden vermektedir. Senin bankanın şubesi bulunmamaktadır. Dünyada ilk faizsiz dijital bankacılık hizmeti de vermektedir.

Senin bankan, müşterilerinin gerçekleştirdiği hiçbir işlemden kesim ücreti almamaktadır. Ve Senin bankan kullanıcıları Kuveyt Türk ATM’leri olmak üzere tüm bankaların ATM’lerinden kolaylıkla para çekebilirler.

Senin Bankan, müşterilerinin yaşayabilecekleri herhangi bir sorunda ya da öneride, istekte onlara destek vermek adına müşteri temsilcileriyle de hizmet vermektedir. Müşteri temsilcileri deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Senin Bankan Telefon Numarası

Senin Bankan, müşterisiyseniz ve müşteri temsilcilerine ulaşmak istiyorsanız 0850 251 01 23 numaralı telefonu aramalısınız. Müşteri temsilcilerinden her türlü konu hakkında size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Bankacılık sektöründe şubesi olmadan internet bankacılığı olarak hizmet veren Senin Bankan, müşterileri tarafından gelen çağrılara zaman kaybı yaşanmaması adına en hızlı şekilde müşteri hizmeti desteği sunmaktadır. Senin Bankan müşteri hizmetlerinde telesekreter bulunmadığı için müşteri hizmetlerine herhangi bir tuşlamaya gerek duymadan direk olarak bağlanabilirsiniz.

Senin Bankan Şikayet Telefonu

Senin Bankan, müşterisiyseniz ve verilen hizmetlerden ya da sunulan ürünlerde herhangi bir sorun, şikayet yaşarsanız bu durumu banka yetkililerine iletmek ve kurumsal destek almak için bankanın Şikayet hattını arayabilirsiniz. Banka müşterileri tarafından gelecek olan her türlü sorunun ve şikayetin taraflarına hızlı bir şekilde iletilme sağlamak ve hızlı bir şekilde desteğin müşterilerine sağlanması adına şikayet hattı üzerinden hizmet vermektedir. Şikayet hattına aşağıda bulunan numarayı arayarak ulaşabilirsiniz.

Senin Bankan Şikayet Hattı – 0850 251 0 123

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin