Siemens şirketi 1847 senesinde Almanya’nın Berlin şehrinde kurulan bir teknoloji şirketidir. Günümüzde Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingi olma özelliği taşıyan Siemens; endüstri, enerji ve sağlık alanlarında çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye’de ise 1856 senesinde hizmet vermeye başlayan şirket günümüzde tam olarak 190 ülkede faaliyetlerini göstermektedir. Bünyesinde tam olarak 480 bin personel barındıran Siemens aynı zamanda beyaz eşya sektöründe de kalitesi ile adından sık sık bahsettirmektedir. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, tost makinesi, elektrikli süpürge, kahve makinesi, mutfak aletleri, klima, sebil ve kişisel bakım alanında birçok ürünü bulunan Siemens hem kalitesi hem de yenilikçi ürünleri ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde mağazaları ya da yetkili satıcıları olan Siemens’in size en yakın satış noktasını öğrenmek için Siemens müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Müşterilerinin memnuniyetine önem veren onların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren Siemens yüz yıldan fazladır kalitesi ile en çok sevilen markalar arasında yer almaktadır. Eğer Siemens markasının ürünleri hakkında daha çok detay öğrenmek istiyorsanız Siemens iletişim numarasını arayabilirsiniz. Siemens ürünleri hakkında şikayetlerinizi de markanın müşteri temsilcisi numarasını arayarak dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekte olan Siemens yetkilileri müşteri mağduriyetini önleme de ve onların problemlerine çözüm bulmada çalışmalar yapmaktadır.

Siemens Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 66 88

Arama Terimleri: Siemens irtibat telefonu, Siemens canlı destek, Siemens müşteri temsilcisi, Siemens şikayet hattı, Siemens iletişim numarası, Siemens telefon numarası, Siemens çağrı merkezi, Siemens müşteri hizmetleri

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin