Şok Marketler çağrı merkezi numarası nedir? Türkiye’nin en büyük marketler zincirinden biri olan Şok Market, kurulduğu ilk günden bu yana binlerce market açmış ve Türkiye’nin en büyük perakende market zincirlerinden biri haline gelmiştir. Şok Marketler, sahip olduğu market sayısı ve ciro bakımından, Türkiye’de dördüncü sırada yer almaktadır. 5 binden fazla markete ve yılda 20 milyar TL’den fazla ciroya sahiptir. Özellikle pandeminde sonra Şok Marketler’in cirosu, en az yüzde 50 oranında artış gösterdi. 

Türkiye’de önemli bir konuma sahip olan Şok Marketler, her yıl 300 ila 400 şube açarak büyümeye devam etmektedir. Firmanın bayilik ve franchising çalışmaları olmamakla beraber, tamamen kendi yönetimiyle ilerleme sağlamaktadır. Şok Market, son zamanlarda market uygulamasını devreye sokmuştur. Bu uygulama vasıtasıyla insanlar online olarak sipariş verebiliyor ve siparişlerinin evlerine ulaşmasını sağlayabiliyorlar. Tüm bunlar sadece minimum 50 TL olan alışveriş sepetini doldurarak sağlanmaktadır.

Şok Market’in online uygulamasından sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey, firmanın internet sitesine girip, kredi kartı veya banka kartınızı kaydettirmek. Bu işlemden sonra en az 50 TL limit olma kaydıyla rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Şok Market ile ilgili veya verdiğiniz siparişlerle ilgili bir sorununuz varsa ve müşteri temsilcisi numaralarını öğrenmek istiyorsanız, hemen içeriğimöizin alt bölümüne bakabilir ve rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. 

Şok Market, ürün problemleri ve teslimat problemleri için bu numarayı arayınız

0212 576 33 00

Şok market ile ilgili acil olmayan sorunlar için mail adresini kullanınız.

musterihizmetleri@sokmarket.com.tr

Diğer iletişim numarası: 0 850 808 00 00

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin