Sony markası, 1946 tarihinde kurulmuş bir şirkettir. Sony Japonya’da kurulmuş ve en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak tarih yazmıştır. Teknoloji ve iletişimi bir araya getirecek son derece muhteşem ürünler üretmeye devam etmektedir. Sony, video oyun konsolları ve bilgi teknolojisi alanlarında ürünler üretip geliştirmektedir. Dünyanın en büyük eğlence şirketlerindendir. Sony büyük bir isim haline gelene kadar birçok değişim yaşamıştır. Ama son dönemlerde olsun, kurulma aşaması olsun birçok kişi tarafından ismi bilinmiştir. Ses ürünleri, müzik ürünleri, mobil cihazlar, eğlence konsolları ve daha birçok alanda üretim yapmaktadır. Sadece Japonya değil birçok ülke Sony markasının ürünleri ile dikkat çekmektedir. Sony yıl içinde on binlerce satış yapmaktadır. Kalite ve uygun fiyatın bir arada sunulduğu bir firmadır. Sony markasının yüz binlerce müşterisi ve yüz binlerce çalışanı bulunmaktadır. Bu yüz binlerce müşterisine en iyi ve en kaliteli hizmetin verilmesi için çalışmalar yapılmış ve son derece titizlikle çalışılmaktadır. Ülke içinde ve dışında çok fazla tercih edildiği için son derece önemli bir firmadır.

Sony Mobil Cihazlar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sony mobil cihazınız varsa ve bu cihaz ile ilgili sorunlarınız olursa Sony mobil cihazlar için müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanabilirsiniz. Cihazlar hakkında bilgi almak ve cihazlarınızdaki problemler için en kısa zamanda aramanızı öneririz.

0212 473 77 77

Sony Diğer Ürünler Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sony markasına ait mobil cihazlar haricindeki tüm ürünleriniz hakkında bilgi, istek, soru, arıza, problem ve diğer tüm sorunlarınız için Sony diğer ürünler çağrı merkezi iletişim telefon hattını kullanabilirsiniz. Tüm hizmetler hakkında bilgiyi kolayca alabilirsiniz.

444 76 69

Sony VAIO Ürünleri

444 82 46

Sony E-posta Adresi

Sony ile ilgili tüm sorunlarınızı ve isteklerinizi kolayca iletebileceğiniz bir irtibat numarası bulunmaktadır. Diğer yandan telefon trafiği olan zamanlarda kullanmak için bir e-posta adresi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Tüm hizmetler hakkında bilgi almak, ürün sorgulamak, yetkili yerleri öğrenmek ve diğer tüm işlemleriniz için Sony e-posta adresini de kullabilirsiniz. Müşteri hizmetleri her zaman müşteriler ile özenle ilgilenir ve sorunu çözmek için ellerinden geleni yaparlar.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin