SopSosyal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
SopSosyal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SopSosyal müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? SopSosyal platformu sosyal medya platformlarından çok daha kişiye ulaşmamız adına hizmet vermektedir. SopSosyal kendisini tercih edenlere daha iyi bir şekilde hizmet sunmak ve her türlü konuda onların yanında olmak adına iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

SopSosyal

Twitter, Instagram, Twitch, TikTok, Facebook ve Youtube sosyal medya platformu kullanıcısıysanız ve daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız SopSosyal platformunu tercih edebilirsiniz. SopSosyal kullanmakta olduğunuz sosyal medya hesaplarınızda istediğiniz beğeniye ve takipçiye ulaşmanız adına size hizmet vermektedir. Tüm güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

SopSosyal sunmuş olduğu hizmetlerde müşterilerinin merak ettiği bir konu olduğunda veya aldığı hizmette yaşadığı bir sorun, şikâyet olduğunda kurumsal destek almaları adına onlara iletişim kanalları üzerinden destek sağlamaktadır.

SopSosyal tarafından sunulan müşteri hizmetleri desteğine çağrı numarasından, canlı destek hattından, WhatsApp iletişim hattından, e-postadan veya internet sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

SopSosyal Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonu

Günümüzde sosyal medya platformları en çok kullanılan uygulamalardır. Bu uygulamalar içerisinde sizde ünlü olmak, fenomen olmak istiyorsanız bunun için en önemli konu olan etkileşimi sağlamak adına SopSosyalı tercih edebilirsiniz. SopSosyal tarafından sunulan hizmetlerden bir sorun yaşarsanız bu sorunu yetkili kişilere iletmek ve destek almak adına tercih edebileceğiniz birçok iletişim kanalı bulunmaktadır. Sopsosyal tarafından sunulan iletişim kanalları:

0544 876 0733 telefon numarası arayabilir ya da WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

Site içerisinde yer alan “Canlı Destek” butonu ile müşteri hizmetlerimize 7 gün 24 saat yazabilirsiniz.

[email protected] e-posta adresine mail atabilirsiniz.

SopSosyal müşterilerini memnun bırakmak ve mağduriyet yaşamamaları adına birçok iletişim kanalından hizmet vermektedir. İster sesli hizmet alabileceğiniz 0544 876 0733 numarasını arayabilir isterseniz de internet üzerinden hizmet alabileceğiniz canlı destek, mail gibi yolları tercih edebilirsiniz. Canlı destek hizmeti 7/24 verilmektedir. Çağır merkezi hizmeti ise 09.00 – 20.00 saatleri arasında verilmektedir.

SopSosyal Şikayet

Almış olduğunuz hizmetlerde veya vermiş olduğunuz siparişlerde istenmedik bir durumla karşı karşıya gelip sorun yaşarsanız bu durumu yetkili kişilere iletmeniz yukarıda belirttiğimiz iletişim kanallarından istediğinizi tercih ederek bizimle iletişimi geçebilirsiniz.

SopSosyal Şikayet Telefonu: 0544 876 0733

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin