Söylemezsem Olmaz İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Sabah kuşağının en sevilen ve uzun zamandır ekranlarda seyircisi ile buluşan magazin programlarından birisi de Söylemezsem Olmaz programıdır. Bu yazımızda sizlere hafta içi her sabah saat 08.50’da Beyaz TV ekranlarında yayınlanan; Bircan Bali ve Ece Erken’in sunduğu program olan Söylemezsem Olmaz iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi programa ulaşabileceğiniz irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

Türkiye ve dünya magazinin nabzını tutan program olan Söylemezsem Olmaz programı canlı yayın olarak ekranlarda sevenleri ile buluşuyor. Günün ve haftanın en bomba magazin haberlerini detaylı bir şekilde masaya yatıran Bircan Bali ve Ece Erken; magazin haberlerinde adı geçen ünlü isimlerle canlı yayında telefon bağlantısı da yapıyor, olay ile ilgili tüm detayları en doğru şekilde ekran başındaki izleyicilere ulaştırıyor.

Söylemezsem Olmaz programını dönem dönem farklı kişiler sunmuştur. Uzun zamandır ise Bircan Bali ve Ece Erken programın moderatörlüğünü üstlenmektedir. Program canlı yayın olduğu için programda belirtilen tüm haberler güncel ve son dakika haberleridir. Ünlülerin sosyal medya üzerinden paylaştığı ve gündeme bomba gibi düşen paylaşımlar, paparazilere yakalanan ünlüler ve söyledikleri ile olay olan ünlüler programda işlenmektedir.

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanmak mümkün değildir. Yani Söylemezsem Olmaz iletişim telefon numarası veya WhatsApp ihbar hattı telefon numarası gibi bir irtibat numarası maalesef mevcut değildir.

Söylemezsem Olmaz Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
Maalesef böyle bir numara bulunmamaktadır.

Söylemezsem Olmaz WhatsApp İhbar Hattı Numarası
Maalesef böyle bir numara bulunmamaktadır.

Ancak programa Instagram adresi ve Twitter üzerinden ulaşmanız mümkündür. Aşağıda bulunan Söylemezsem Olmaz resmi Instagram ve Twitter hesaplarından Söylemezsem Olmaz programı ile iletişime geçebilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz Instagram Adresi
solmazyeni_

Söylemezsem Olmaz Twitter Adresi
solmazyeni

Arama Sözcükleri: söylemezsem olmaz iletişim bilgileri, söylemezsem olmaz telefon no, söylemezsem olmaz canlı destek hattı, söylemezsem olmaz müşteri temsilcisi, söylemezsem olmaz şikayet hattı, söylemezsem olmaz çağrı merkezi iletişim telefon, söylemezsem olmaz mesaj gönder, söylemezsem olmaz destek hattı

5 thoughts on “Söylemezsem Olmaz İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

 • 10 Ekim 2019 tarihinde, saat 11:14
  Permalink

  Ece hanım öncelikle kolay gelsin programınızı zamanım oldukça severek izliyorum miğde amaliyatlilarla alakalı küçük bir yorumda bulundunuz bende tüp miğde amaliyatlıyım maalesef ilk zamanlarda öyle oluyor ama sonrası için yorumlarınızı bekliyorum.Saygılarımla iyi programlar dilerim.

  Yanıtla
 • 25 Mart 2020 tarihinde, saat 10:51
  Permalink

  Programa gelen konuğu dinlemek ve anlamakta güçlük çekiyoruz. Sunum yapanlar hep birlikte konuşmasalar olmaz mı acaba?..

  Yanıtla
 • 1 Nisan 2020 tarihinde, saat 10:42
  Permalink

  Ya inanamiyorum bazen gercekten size…hayati eslerinden dayak yiyerek gecen seren hanim topluma mesaj veriyor..daha insanlara örnek olacak moderatörler lütfen rica ediyorum

  Yanıtla
 • 1 Nisan 2020 tarihinde, saat 11:19
  Permalink

  Sizi cok severek izliyorum ben durumumu yazcam benim eşim bize sahip çıkmiyo iki Cocgumla ayakta durmaya çalıştım ama virüsten dolayı işsiz parasız ekmek param dahi yok nolur sesimi duyun

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir