Sportive Türkiye’de spor giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 1980 yılında Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret adıyla faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2005 yılında Sportive adı altında mağaza açmaları sonucunda hizmet vermiştir. Sportive müşterilerine farklı markadan ve fiyattan ürünleri kadın, erkek ve çocuk giyim sektöründe hizmet vermektedir. Ürünleri arasında eşofman, pantolon, elbise, gömlek, etek ve mont gibi farklı marka ve modelden ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca Sportive mağazası giyim sektörünün yanı sıra ayakkabı alanında da bot, spor ayakkabı, terlik ve sandaletlerini gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Sportive mağazası müşterilerine aksesuar alanında çanta, kemer, şapka ve çorap gibi farklı marka, model, beden ve numaradan ürünleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünlerini mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de satışa sunan Sportive müşterilerine Nike, Adidas, Reebok, Puma ve New Balance markalarının ürünlerini mağazaları sayesinde piyasaya sürmüştür. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Sportive müşterilerine futbol, basketbol, yüzme ve tenis gibi birçok farklı spor alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Sportive müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Sportive müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Sportive çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Sportive müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 09 49

Arama terimleri: Sportive müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Sportive çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin