Sürat Kargo, kurulduğundan beri kusursuz hizmet vermektedir. Kurulduğu zamandan beri müşterilerin koli ve belgelerini taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti ön plandadır. Her hizmette müşterinin memnun olması ve iyi bir hizmet alması son derece önemlidir. Kötü deneyim sağlayan müşteriler olmamalıdır. Şehirlerarası taşınması gereken türlü varlıkları taşımakla yükümlüdür. Onlarca şubesi bulunmaktadır. Personelleri son derece güler yüzlü biçimde hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Diğer kargo firmalarının aksine daha çok tercih edilmektedir. Kargo süreleri 3 gün ve 7 gün arası değişiklik göstermektedir. En uzak mesafeli yerlere de gönderim yapılmaktadır. Kargolar teslim alındığında kargo içerikleri kontrol edilmektedir. Yasak olan malzemeler bulunduğu takdirde kargo kabul edilmemektedir. Paket içinde uygun olan ürünler olması halinde kabul edilebilmektedir. Tüm sorularınız için Sürat Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız yeterlidir.

 

 

 

Kurye çağırma, kargo takibi, kargo soruları gibi işlemleriniz için Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faaliyet gösteren bir müşteri temsilcisi sistemi bulunmaktadır. İletmek istediğiniz şikayet, istek, öneri ve sorularınız olursa Sürat Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarasından kolayca iletebilirsiniz. En hızlı ve pratik biçimde hizmet vermesi için Sürat Kargo personelleri son derece eğitimli ve bilgili şekilde faaliyet göstermektedirler. Her konuda yardımcı olmak için ellerinden geleni yaparlar.

 

 

 

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 202 02 02

 

 

 

Arama Terimleri; Sürat Kargo irtibat numarası, Sürat Kargo telefon numarası, Sürat Kargo iletişim numarası, Sürat Kargo canlı destek, Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Sürat Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Sürat Kargo müşteri temsilcisi, Sürat Kargo şikayet hattı

1 YORUM

  1. Iki haftadır kolum haznedar güngören şubesinde bekliyor kendimiz almaya gittik şubeye kapalı müşteri temsilcisini aradık cevap vermiyor.Muhatap bulamıyoruz böyle bir hizmet olmaz olsun.Butun firma kargoları hizmet sunuyor suret kargoya yazıklar olsun .maalesef sınıfta kaldınız asla bir daha gönderi yapamıyacağım. Yazıklar OLSUN.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin