Taç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu
Taç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu

Taç çağrı merkezi bilgileri. Taç markası müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet sunmak ve onları sürekli olarak her türlü konuda memnun bırakmak için iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Taç tarafından sunulan müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcileriyle kuracağınız bağlantılar sonrasında her türlü konu üzerine destek talebinde bulunabilirsiniz.

Taç

Evlerimizde kullanmak adına ihtiyaç duyduğumuz birçok ürüne Taç mağazalarından ulaşabilirsiniz. Taç mağazaları içerisinde tekstilden, mutfak ürününe kadar birçok ürün bulunmaktadır. Taç markası bünyesinde bulunan tüm ürünler 1.derece kalitede ürünlerdir. Taç markasının birçok kalite belgesi bulunmaktadır.

Evinizde kullanmak adına ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere Taç mağazalarından ya da tac.com.tr üzerinden ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.

Firma müşteri memnuniyeti adına hem satış öncesi hem de satış sonrası olmak üzere müşteri hizmetleri desteği vermektedir. Müşteri temsilcilerini arayarak ister merak ettiklerinize yanıt isterseniz de şikâyet, öneri gibi durumları bildirerek destek alabilirsiniz.

Taç Çağrı Merkezi

Ülkemizin birçok ilinde ve ilçesinde Taç mağazaları bulunmaktadır. Mağazalara gitmeden Taç bünyesinde yer alan ürünlere sahip olmak isterseniz internet sitesine girmeli ve site içerisinde üyelik oluşturmalısınız. Üyelik sonrası online olarak sipariş verebilir, verdiğiniz siparişleri de kargo takip üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Taç müşteri hizmetlerine ulaşmanıza neden olabilecek bir durum olduğunda da 0850 202 01 08 numarayı hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında istediğiniz zaman arayabilir ve müşteri temsilcileriyle iletişim kurabilirsiniz. Bunun dışında internet sitesinde yer iletişim formu üzerinden de istediğiniz konuyu bildirerek destek alabilirsiniz.

Taç müşteri hizmetleri direk bağlantı ile müşterileriyle iletişim kurmaktadır. Herhangi bir bekleme bulunmamaktadır. Müşteri hizmetlerini arama dışında tac@zorlu.com mail adresine mail atarak ta müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz.

Taç Şikayet Hattı

Aldığınız ürünlerin eksik, bozuk veya yanlış gelmesi gibi durumlar yaşadığınız zaman bu sorunu, şikâyeti yetkili kişilere iletmek için aşağıda yer alan numarayı arayabilir ve durumu belirterek kesin çözümlü destek alabilirsiniz.

Taç Şikayet Telefon Numarası – 0850 202 01 08

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin