“Türkiye’nin tadı tuzu” herhalde bu cümle sizlere çok yabancı gelmiyordur. Tadım evet doğru bildiniz. Bu kadar bilindik bir markanın telefon numarası ve çağrı merkezi numarası oldukça merak konusudur. Dilerseniz Tadım firması hakkında bilgiler verip hemen ardından Tadım telefon numarası, Tadım çağrı merkezi telefon numarası bilgileri ile devam edelim.

Tadım

Tadım Türkiye’nin lider kuruyemiş markası konumundadır. Bundan yıllar önce 1971 yılında İstanbul’da kurulan Tadım her geçen gün kendini daha da büyütmektedir. Yıllar önce Antep fıstığını paketleyerek ta Amerika’ya kadar ihracat yapan Mehmet Tekinalp geçen zamanlarda diğer ürünleri de paketleyerek satmaya karar verir. Verdiği karar sonrası 1971 yılında Tadım markasını kurarak paketli kuruyemiş sektörüne bomba gibi bir giriş yapmıştır. Günümüzde hemen hemen her markette, AVM’de ve tekel bayilerde karşılaştığımız Tadım aynı zamanda yurtdışında da oldukça fazla satış yapmaktadır. İsminin nereden geldiğini birçoğunuz şüphemiz yok ki merak ediyor olmalısınız. Lezzetini anlatacak bir isme karar kılınarak Tadım marka isminde karar kılınmıştır, ve kuşkusuz en etkili ögelerden birisi olan logosu da ünlü ve bir o kadar tanına grafik tasarımcı Mengü Ertel Bey tarafından yapılmış, tasarlanmıştır. Dilerseniz Tadım çağrı merkezi, Tadım telefon numarası ile devam edelim.

Tadım Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Tadım markası sektörde oldukça bilinen hem yurt içi hem de yurt içi satışları ile ülkemizin en büyük paketli kuruyemiş markalarından birisidir. Hal böyle olunca birçok arz talep gerçekleşmekte olup bunlarla ilgili soru işaretleri ve iletişim kurma gerekliliği duyulmaktadır. Tadım bu iletişim gerekliliğini çağrı merkezi telefon numarası ve elektronik ileti kanalları ile karşılamaktadır. Tadım çağrı merkezi telefon numarası 0850 201 1971 numaralı telefon numarasıdır. Tadım müşteri hizmetleri elektronik ileti kanalı ise musteri.hizmetleri@tadim.com adresli e-posta kanalıdır. Tüm bunlardan hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri arasında destek alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve şikayetlerinizi, geribildirimlerinizi ileterek destek alabilirsiniz.

Tadım Şikayet

Yurtiçi ve yurtdışı satış yapan bir firma olunca herkesin istediği sonuçları verebilmek biraz zor olabiliyor ya da seri üretimden kaynaklı sorunlarla karşılaşılabiliyor. Bu gibi durumlarda şikayetlerinizi bildirme gerekliliği duyduğunuzu bildiğimiz aşikar. Bunun için siz değerli okurlarımıza özel Tadım şikayet telefonunu bulduk. Tadım şikayet telefonu aşağıda yer almaktadır, ayrıca bunun dışında aşağıdaki yorumlar kısmından da Tadım markası ile ilgili şikayetlerinizi bizlere bildirebilir ve geniş kitlelere sesinizi duyurabilirsiniz. Sitemizde yer alan sizler için hazırlamış olduğumuz diğer firmalar hakkında bilgiler edinmek ve telefon numarası, çağrı merkezi numaralarını öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

Tadım Şikayet Telefonu – 0850 201 19 71

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin