Tavuk Dünyası 2012 yılından beri Türkiye’de hizmet vermeye devam etmiştir. Tavuk Dünyası Türkiye içinde birçok mağazası ile hizmetlerine devam etmiştir. Saatlerce marine edilen tavuklar son derece sağlıklı bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Herkes için ayrı ayrı tavalar ve ayrı ayrı tabaklar kullanılmaktadır. Tavuk Dünyası makarna, tavuk ve salata menüleri ile dikkat çekmektedir. Çeşitli menü isimleri ile herkesi kendine hayran bırakan bir isimdir. Mesai saatleri içinde müşterilerine son derece sağlıklı sunum yapmak için elinden geleni yapar. Tavuk Dünyası, Uluslararası Lezzet Enstitüsü tarafından birçok ödüle layık görülmüştür. 50’den fazla şehirde hizmet veren Tavuk Dünyası lezzeti ile herkesi büyülemiştir. Makarna ve salatanın lezzeti de denemeye değerdir. Yıllar boyu devam eden lezzeti herkesi büyülemeye yetecektir.

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tavuk Dünyası dünyaca ünlü bir firma olduğu için çok sayıda telefon ve bildirim almaktadır. Tavuk Dünyası Türkiye iletişim hatları çok sayıda bildirim almaktadır. Tavuk Dünyası hakkında tüm iletmek istedikleriniz için Tavuk Dünyası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0216 399 17 80

Tavuk Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tavuk Dünyası firması ve ürünleri ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Tavuk Dünyası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim sağlayabilirsiniz. Tüm bildirimi olan müşteriler Tavuk Dünyası iletişim telefon hatlarını aramaktadırlar.

0216 459 75 37

Tavuk Dünyası Faks Numarası

Tavuk Dünyası firması telefon aldığı kadar faks almaktadır. Tüm müşteriler hızlı ve pratik bir şekilde hizmet almaya devam etmiştir. Tavuk Dünyası firması ile ilgili tüm sorularınız için Tavuk Dünyası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca faks yollamak için Tavuk Dünyası faks numarasına faks çekebilirsiniz.

0216 399 17 82

Tavuk Dünyası E-posta Adresi

Tavuk Dünyası yetkililerine ulaşmak için Tavuk Dünyası e-posta adresine mail atarak iletişim sağlayabilirsiniz.

info@tavukdunyasi.com

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin