Türk Ekonomi Bankası tam olarak 1927 senesinde Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. adı ile hizmete geçmiştir. Banka 1982 senesinde Çolakoğlu Grup tarafından satın alınmış ancak 2005 senesinde ise BNP Paribas bankanın çoğunluk hissesini satın alarak ortak olmuştur. Genel merkezi Kocaeli’nden İstanbul’a taşınmış adı ise “Türk Ekonomi Bankası” olarak değiştirilmiştir. Türkiye’nin en çok müşterisi olan özel bankalar arasında yer alan TEB günümüzde; KOBİ bankacılığı, özel bankacılık, bireysel bankacılık gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bankacılık hizmetleri alanında ise müşterilerine sunduğu yüksek faizli mevduat getirisi büyük ilgi görmüştür. 2013 senesinin raporlarına göre TEB’in tam olarak 5.4 milyon müşterisi bulunmaktadır. Ayrıca 550’den fazla şubesi bulunan TEB ‘in aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanında birçok ATM’si bulunmaktadır. 10 binden fazla kişiye istihdam sağlayan TEB bankası aynı zamanda müşterilerine düşük faizli olarak ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri vermektedir. Eğer siz de TEB’in bu imkanlarından faydalanmak istiyorsanız TEB müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

80 yıldan fazladır hizmet vermekte olan TEB müşterilerinin sorunlarını dinlemekte ve onların ihtiyaçlarına yönelik fırsatlar sunmaktadır. TEB bankasının fırsatları ve kampanyaları hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek için TEB çağrı merkezini arayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan TEB müşteri temsilcilerini aynı zamanda kredi/banka kartınızın kaybolması, çalınması gibi durumlarda da arayabilir ve eski kartınızı iptal edebilirsiniz.

TEB Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 200 06 66

Arama Terimleri: TEB irtibat telefonu, TEB canlı destek, TEB telefon numarası, TEB çağrı merkezi, TEB müşteri hizmetleri, TEB müşteri temsilcisi, TEB şikayet hattı, TEB iletişim numarası,

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin