Teknik Yapı Müşteri Hizmetleri Telefonu
Teknik Yapı Müşteri Hizmetleri Telefonu

Teknik Yapı tarafından verilen tüm hizmetler bilgi almak veya teknik yapı tarafında verilen hizmetlerden kaynaklı sorunlarınız, şikâyetiniz ya da öneri gibi durumlarınızı iletişim kanallı üzerinden firma tarafından kullanılan çağrı merkezlerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçere iletebilirsiniz.

Teknik Yapı

Artan nüfusla birlikte yapı ihtiyacı da artmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yapımı yeni gerçekleşecek olan binalar daha sağlam ve daha iyi özelliklerle tamamlanmaktadır. Peki, inşaat yaptırmak için hangi firmaya güvenmeli ya da firma ne kadar güvenilir gibi aklınıza takılan sorular oluyorsa Teknik Yapı aklınıza takılan sorularınızı cevaplamak ve tüm soru işaretlerini gidermek adına çağrı merkezleri üzerinden hizmet vermektedir. Teknik yapı tarafından sunulan müşteri hizmetlerine 444 10 08 telefon numarasını arayarak ulaşabilir ve www.teknikyapi.com adresini ziyaret ederek Teknik Yapı tarafından inşaatı tamamlanmış tüm yapılara göz atabilir fikir sahibi olabilirsiniz.

Teknik Yapı Çağrı Merkezi

Apartmanlar, müstakil evler gibi birçok yapı konutları yaşam alanlarımız içerisinde yer almakta ve artan nüfusla birlikte daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Yapımı gerçekleşmiş olan veya gerçekleşecek olan yapılarda dikkat edilmesi gereken birçok önemli detay bulunmaktadır. Öncelik hangi firma tarafından yapıldığı ve firmanın güvenirliği daha sonra kullanılan malzemedir. Teknik yapı firması bünyesin olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği tüm inşaatlar konfor, estetik ve kalitelidir. Sizde Teknik Yapı firmasını tercih etmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplandırmak için 0850 377 70 07 telefon numarasını arayarak deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşan müşteri temsilcilerine bağlanabilir hizmet alabilirsiniz.

Teknik Yapı müşteri temsilcilerine gelecek olan çağrılardan müşterilerinin beklememesi ve zaman kaybı yaşamadan en hızlı şekilde işlerini görmesi adına direk bağlanma özelliğiyle hizmet vermektedir. Teknik Yapı tarafından sunulan müşteri hizmetlerini aradığınız zaman direk müşteri temsilcileriyle iletişime geçmek için 2’ye basmanız yeterli olacaktır.

Teknik Yapı Şikayet Hattı

Verilen hizmetlerden dolayı bir sorun, şikâyet yaşarsanız bu durumu en hızlı şekilde yetkililere iletmeniz için şikâyet hattı üzerinden hizmet verilmektedir. Aşağıda yer alan numarayı arayarak şikâyet hattında yer alan müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

444 10 08

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin