Teknosa A.Ş Hacı Ömer Sabancı Holding Anonim Şirketi’ne bağlı olarak 2000 yılında kurulmuştur. Yenilikçi teknolojik aletleri ile birlikte bir evin ihtiyacı olan bütün eşyaları bünyesinde bulundurmaktadır. Türkiye çevresinde birçok şubesiyle hizmet vermektedir.  Televizyon, ses, görüntü sistemlerinin yanı sıra cep telefonları, bilgisayarlar ve onlara ait oyunlar, beyaz eşyalar, kişisel bakım aletleri, küçük ev aletleri, elektrikli süpürge gibi elektrikli ev eşyaları, kulaklık, klavye ve hobi ürünleri gibi farklı alanlarla ilgili ürünleri kullanıma sunmuştur. Türkiye genelinde 300 mağazası ile birlikte kaliteli ve güvenli ürünlerin adresi olmaktadır. Türkiye’nin en büyük teknolojik mağazasını 2007 yılında açmıştır. Ürünlerini şubeleri aracılığıyla satmalarına ek olarak internet sitesi üzerinden şubelere gitmek istemeyen veya şubeler için uzak kesimlerde bulunan müşterilerine hizmet vermektedir. Uygun fiyatları ve farklı markalar ile ürün çeşitliliğini arttırarak her bütçeye uygunluğu ile bilinmektedir. Fırsatları ve kampanyaları ile haftalık ve aylık olarak turuncu indirim adı altında düzenlemektedir. Her haftanın veya ayın özel günlerine yönelik indirim fırsatları sayesinde ayırdığınız bütçe doğrultusunda daha uygun imkanlarla ürünleri alabilirsiniz. Kartınıza göre değişiklik gösterse de genellikle kartınızla alışveriş yapabilir ve uygun olduğu takdirde taksitli ödemelerinizi yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyeti açısından yaşadıkları sorunlar için güven sağlamak amacıyla Teknosa müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Teknosa çağrı merkezi iletişim telefon numarasını öneri, dilek ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerle ilgili yaşadığınız sorunları ve sorularınızı yetkililere danışabilirsiniz.

Teknosa müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 55 99

Arama terimleri: Teknosa müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Teknosa çağrı merkezi iletişim telefon numarası

1 YORUM

  1. Teknosa’dan mağazadan alışveriş yaptım, 12 taksitli ürünü sistemleri arızalı olduğu İçin 8 taksit çekmişler, ve bir de utanmadan alışveriş yapan suçlu gibi kendilerini temizlemeye çalışan bir kurum olmuş, ve burada bankada 4 taksit fark İçin 450 TL gibi talepte bulunuyor, tamamen parama gasp etmiş bulunan kurumdan şikayetçiyim. Alışveriş yaparken dikkat edin Teknosa da alışveriş yapmak pişmanlıktır,

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin