Termikel Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Termikel Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Hayatımızın her alanında iş yerlerimizde, evlerimizde kullanmakta olduğumuz elektrikli ev aletlerinin ülkemizde ilk markalarından olan Termikel firması birçok elektrikli ev eşyalarının üretimini satışını gerçekleştirmektedir.

Termikel

Termikel firması müşterilerine hala hizmet vermektedir. Firma hem Türkiye’de hem de 60’a yakın ülkede mağazalarıyla hizmet vermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetiyle hareket eden firma en iyi şekilde hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Ar-Ge çalışmaları ve tasarım alanında da yatırımlarla birlikte en iyi şekilde ev eşyalarının tasarımını, üretimini yapmaya devam etmektedir.

Firma Türkiye ve 60’a yakın ülkede vermiş olduğu hizmetle birlikte müşterileri tarafından gelebilecek olan şikâyetlere, önerilere ya da ürünler hakkında merak ettiklerine hızlı şekilde cevap vermek adına deneyimli ve güler yüzlü Müşteri hizmet hattıyla hizmet vermektedir. Bu hat gelen her türlü soruya en hızlı şekilde geri dönüş sağlayarak yardımcı olunmaktadır.

Termikel Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde birçok mağazasıyla evlerimizde, iş yerlerimizde kullanmamız için birçok elektrikli ev aletlerinin satışını gerçekleştiren Termikel firmasından almış olduğunuz ürünlerden yaşayacağınız herhangi bir sorunda, şikayette ya da önerilerde, ürün hakkında merak ettiklerinizle ilgili tüm soru işaretlerinizi gidermeniz adına müşteri hizmetleri verilmektedir. Tamamen müşterilerinin memnuniyeti adına en iyi şekilde verilen müşteri hizmetlerinden destek almak istiyor ve aklınızdakileri gidermek, uzman kişilerden destek almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. İrtibat numarası üzerinden haftanın 6 günü boyunca 09:00 ile 19:00 saatleri arasında aramanız yeterli olacaktır.

Termikel Telefon Numarası

444 0 493

Termikel İletişim

İnternet kullanımın artması ve kolaylaşmasıyla birlikte müşterilerinin daha kolay bir şekilde iletişime geçmelerine adına Termikel firması e-posta yoluyla da müşteri hizmetleri vermektedir. E-posta üzerinden sorunlarınızı, şikâyetlerinizi, memnuniyetsizliğinizi, önerilerinizi ya da ürünler hakkında almak istediğiniz bilgileri mesaj yazarak iletebilirsiniz. 250 kişilik profesyonel destek ekibiyle hizmet veren Termikel müşteri hizmet hattı en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Aşağıda belirtilen e-posta adresi üzerinden kolay bir şekilde iletişime geçerek destek ekibimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Termikel Mail Adresi

[email protected]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin