Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi Sipariş Telefon Numarası
Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi Sipariş Telefon Numarası

Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Birçok yemek firmasının yer aldığı Tıkla Gelsin platformu müşterilerine daha iyi şekilde hizmet vermek adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri sunmaktadır. Bu yazımızda Tıkla Gelsin platformu tarafından sunulan müşteri hizmetleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Tıkla Gelsin

Tıkla Gelsin platformu hem internet üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir. Tıkla gelsin platformunu kullanarak canınızın çektiği her lezzete ulaşabilirsiniz. Tıkla gelsin ile canınız hamburger mi çekti hemen getirdin, döner mi çekti hemen getirdin, tavuk mu pide mi hemen istediğiniz adrese hızlıca getirtebilirsiniz. Her türlü yemek bulunmaktadır.

Platform içerisinde yer alan tüm markaların menülerine ve kampanyaları ulaşabilirsiniz. İstediğinizi söyleyebilirsiniz. Tıkla gelsin platformu üzerinden yemek siparişleri vermek istiyorsanız hızlı üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturmanızla birlikte sepetinize istediğiniz ürünü ekleyebilir ve siparişini verebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürünleri takip et özelliği sayesinde nerede olduğunu da takip edebilirsiniz.

Tıkla Gelsin Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tıkla Gelsin platformu kullanıcılarını memnun bırakmak ve her türlü konuda onlara yardımcı olmak adına müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, öneri veya şikâyet gibi durumlarınızı iletebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Tıkla Gelsin platformu kendi bünyesinde yer alan markalarında müşteri hizmetleri numaralarını kullanıcılarına sunmaktadır. Markalardan kaynaklı yaşayabileceğiniz sıkıntılarda markaların kendi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Markaların müşteri hizmetleri numaraları aşağıda yer almaktadır.

Burger King 444 54 64

Popeyes 444 7677

Arby’s 444 22 97

Sbarro 444 72 27

Usta Dönerci 0 850 297 87 82

Amasya Et ürünleri 444 66 68

Tıkla gelsin uygulamasının kendi müşteri hizmetlerine mesai saatleri olan 11.00- 22.00 saatleri arasında istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetlerine internet sitesi üzerinden de ulaşabilir ve isteklerinizi, şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.

Tıkla Gelsin Şikayet

Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci ve Amasya Et ürünleri gibi markalardan farklı ürünler, lezzetler sipariş edebilirsiniz. Firma müşteri memnuniyeti adına markaların vermiş olduğu hizmetlerden yaşanabilecek sorun, şikâyet gibi durumların kendilerine iletilmesi ve destek sağlanması adına her konu üzerinde onlara destek sağlamaktadır.

Tıkla Gelsin sipariş ve şikayet için web sitesi adresi: https://www.tiklagelsin.com/

12 YORUMLAR

  1. Hayatımda gördüğüm en boktan site sipariş verdik 1 saati geçti hala elimize ulaşmadı ama sitede teslim edildi yazıyor arıyoruz açıymıyorlar tavsiye etmiyorum kullanmanızı

  2. 1 saat oldu sipariş alındı diyor canlı destek cevap vermiyor daha önce de sipariş verdik buz gibi geldi salaklık bizde 1 buçuk saat oldu kimseye ulaşamadık 1 buçuk yaşında çocukla ile aç kaldık

  3. Sizin kadar gevşek çalışan ve rezalet bir firma daha görmedim…. sipariş vereli 2 saat 3 dakika oldu ve halen gelmedi siparişimiz… hayır gelecek mi gelmeyecek mi onu da bilmiyoruz…. hiçbir yerden size ulaşamıyoruz..

  4. Tıkla gelsin den siparis verdik parasıda ödendi saat 10 geçtiği icinde ürün iptal edildi ne paramı ala biliom nede muhhattap olcak kimseyi bu ne sefersiz bir şirket ama paramı alcam insalh

    • Eksik ürün gönderildi iletişime geçmek daha kolay olmalı.Burger King e ulaştık tıkla gelsin e ulaşılması gerektiği söylendi.sonuc muamma!!!

  5. bayrampaşanın her yerine sbrro arbys popeyes ve usta dönerci paket servis yaparken sadece kocatepeye yapmıyorlar bizde sipariş etmek istiyoruz ne olur alanlarınıza istanbul bayrampaşa kocatepe mahhalesinide ekleyin bizim ne eksiğimiz var iyi günler

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin