Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi Sipariş Telefon Numarası

Tıkla Gelsin müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır? Birçok yemek firmasının yer aldığı Tıkla Gelsin platformu müşterilerine daha iyi şekilde hizmet vermek adına iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri sunmaktadır. Bu yazımızda Tıkla Gelsin platformu tarafından sunulan müşteri hizmetleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Tıkla Gelsin

Tıkla Gelsin platformu hem internet üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir. Tıkla gelsin platformunu kullanarak canınızın çektiği her lezzete ulaşabilirsiniz. Tıkla gelsin ile canınız hamburger mi çekti hemen getirdin, döner mi çekti hemen getirdin, tavuk mu pide mi hemen istediğiniz adrese hızlıca getirtebilirsiniz. Her türlü yemek bulunmaktadır.

Platform içerisinde yer alan tüm markaların menülerine ve kampanyaları ulaşabilirsiniz. İstediğinizi söyleyebilirsiniz. Tıkla gelsin platformu üzerinden yemek siparişleri vermek istiyorsanız hızlı üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturmanızla birlikte sepetinize istediğiniz ürünü ekleyebilir ve siparişini verebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürünleri takip et özelliği sayesinde nerede olduğunu da takip edebilirsiniz.

Tıkla Gelsin Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tıkla Gelsin platformu kullanıcılarını memnun bırakmak ve her türlü konuda onlara yardımcı olmak adına müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, öneri veya şikâyet gibi durumlarınızı iletebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Tıkla Gelsin platformu kendi bünyesinde yer alan markalarında müşteri hizmetleri numaralarını kullanıcılarına sunmaktadır. Markalardan kaynaklı yaşayabileceğiniz sıkıntılarda markaların kendi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Markaların müşteri hizmetleri numaraları aşağıda yer almaktadır.

Burger King 444 54 64

Popeyes 444 7677

Arby’s 444 22 97

Sbarro 444 72 27

Usta Dönerci 0 850 297 87 82

Amasya Et ürünleri 444 66 68

Tıkla gelsin uygulamasının kendi müşteri hizmetlerine mesai saatleri olan 11.00- 22.00 saatleri arasında istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetlerine internet sitesi üzerinden de ulaşabilir ve isteklerinizi, şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.

Tıkla Gelsin Şikayet

Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci ve Amasya Et ürünleri gibi markalardan farklı ürünler, lezzetler sipariş edebilirsiniz. Firma müşteri memnuniyeti adına markaların vermiş olduğu hizmetlerden yaşanabilecek sorun, şikâyet gibi durumların kendilerine iletilmesi ve destek sağlanması adına her konu üzerinde onlara destek sağlamaktadır.

Tıkla Gelsin sipariş ve şikayet için web sitesi adresi: https://www.tiklagelsin.com/

1 thought on “Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi Sipariş Telefon Numarası

  • 9 Mart 2021 tarihinde, saat 14:39
    Permalink

    bayrampaşanın her yerine sbrro arbys popeyes ve usta dönerci paket servis yaparken sadece kocatepeye yapmıyorlar bizde sipariş etmek istiyoruz ne olur alanlarınıza istanbul bayrampaşa kocatepe mahhalesinide ekleyin bizim ne eksiğimiz var iyi günler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir