Tofisa Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu

Ülkemizde giyim sektöründe önemli bir yerde olan ve giyim sektörünün öncü markalarından biri olan Tofisa firması her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Firma gelişen teknolojiye ve internet kullanıma ayak uydurarak ürünlerinin daha geniş kitlere ulaşmasına adına internet mağazacılığıyla da hizmet vermeye başladı. İnternet mağazacılığıyla da herkese ulaşmayı başaran firma Türkiye’nin dört bir yanına güvenilir, pratik ve hızlı şekilde ürünlerini ulaştırabiliyor. Firma en iyi kalite de geniş ürün yelpazesiyle giyim alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma sunmuş olduğu kaliteli ürün hizmetinin yanında satış sonrası hizmette sunmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibiyle satış sonrası ya da satış öncesi firma müşterilerine hizmet vermektedir. Sunulan müşteri hizmetine istediğiniz her türlü konuyu iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Tofisa Telefon Numarası

Giyim sektörüne geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Tofisa firmasının en önemli ürünlerinden biri tesettür üretimi ve satışıdır. Kaliteli tesettür üretimi yapması ve en iyi tasarımlarda tesettürleri oluşturmasından dolayı tesettür giyen tüm bayanlar tarafından en çok tercih edilen giyim markasıdır. İster mağazaları üzerinden alışveriş yapabilir isterseniz de SSL sertifikası ile korunan online mağazası üzerinden hangi şehirde olursanız olun alışverişinizi yapabilirsiniz. Firma tüm şehirlere hızlı şekilde ürünlerini ulaştırmaktadır.

Firma müşterilerinin ürünler hakkında meraklarını gidermek ve almış oldukları ürünlerden ya da hizmetlerden yaşayabilecekleri sorunları, şikayetleri giderebilmeleri adına müşteri hizmetleriyle onların yanında olmaktadır. Firmanın sunmuş olduğu müşteri hizmetlerine aşağıda bulunan numara üzerinden 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilir ve yetkili kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Tofisa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 850 480 24 44

Tofisa İletişim

Online olarakta mağaza hizmeti veren firma online iletişim formu üzerinden de müşteri hizmetleri sunmaktadır. Firmanın internet sitesine girmenizle birlikte karşınıza çıkan iletişim formunda gerekli yerleri eksiksiz bir şekilde doldurup mesajınızı yazarak iletmeniz yeterli olacaktır. İletmiş olduğunuz bildirime en kısa sürede yetkili kişilerden geri dönüş sağlanacaktır.

Tofisa Mobil Uygulamaları

Tofisa markası müşterilerinin her zaman yanında olmak ve onlara daha hızlı bir şekilde hizmet vermek adına telefonlarımızda kullanabileceğiniz uygulamalarla da hizmet vermektedir. Hem Android hem de İOS işletim sistemine ait telefonlarınıza mağazalar üzerinden indirebilir ve sizde alışverişlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

1 thought on “Tofisa Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu

  • 30 Mart 2021 tarihinde, saat 11:03
    Permalink

    3 gündür sipariş verdiğim ürünler hakkında bilgi alamadım yardımcı olursanız sevinirim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir