Tommy Hilfiger Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Tommy Hilfiger 1985 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Tommy Hilfiger mağazalarında birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermiştir. Tommy Hilfiger mağazalarında Philips Van Heusen Grubu’na bağlı olarak ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tommy Hilfiger kadın, erkek ve çocuk giyim alanında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, elbise mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Tommy Hilfiger giyim sektöründe ürünlerini yanı sıra ayakkabı alanında spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Tommy Hilfiger mağazalarında aksesuar alanında ürünlerini çanta, cüzdan, kemer ve çorap gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Tommy Hilfiger mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Uluslararası alanda hizmet veren Tommy Hilfiger mağazaları ve internet sitesi sayesinde ürünlerini satışa sunmuştur. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Tommy Hilfiger mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Tommy Hilfiger müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tommy Hilfiger çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikyetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tommy Hilfiger müşteri iletişim telefon numarası: 0212 371 41 29

Arama terimleri: Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tommy Hilfiger çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin