Tonguç Akademi Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Tonguç Akademi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Tonguç Akademi çağrı merkezi telefon numarası kaçtır? Eğitim ihtiyacımızı artık hem yüz yüze karşılayabiliyoruz hem de internet ortamından kolay bir şekilde karşılayabiliyoruz. Lise sınavlarına, üniversite sınavlarına gibi hazırlık aşamasında olduğumuz zamanlarda daha iyi şekilde çalışmak ve etkili sonuçlar almak adına dershanelere, kurslara gidebileceğiniz gibi evinizde oturarakta internet üzerinden eğitim alabilirsiniz. Bu alanda ülkemizde son zamanlarda en iyi şekilde hizmet veren ve popüler olan eğitim kurumu Tonguç Akademi’dir.

Tonguç Akademi

Tonguç Akademi tarafından eğitimle ilgili tüm ders videolarına YouTube platformu üzerinden ulaşabilir ve kalıcılığı sayesinde istediğiniz her zaman izleyebilirsiniz. Kendi alanında en iyi hocalarla birlikte derslerin anlatımını gerçekleştirip videosunu yükleyen Tonguç Akademi, Tonguç Yayınları olarakta öğretim açısında hizmet vermektedir.

Tonguç Yayınları hem ilköğretim hem de orta öğretim sınavlarına çalışmak için tercih edebileceğiniz iyi bir kaynak olabilir. Tonguç Yayınları kitaplar dışında videolu eğitimle de sınavlara çalışmanız açısında sizlere yardımcı olmaktadır. Eğitim, öğretim hayatınızda başarılı olmanız adına en iyi imkanlar ve en iyi hocalarla birlikte sizlere yardımcı olmak isteyen Tonguç Akademi müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak adına da müşteri hizmetleri hattı üzerinden hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan numarayı arayarak müşteri hizmetleriyle bağlantı kurabilir ve her türlü konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

Tonguç Akademi Telefon Numarası

0212 270 86 42

Müşteri hizmetleri iletişim numarası dışında Tonguç Akademi gelebilecek olan şikayetleri, önerileri dinlemek ve müşterilerinin, öğrencilerinin yanında olmak adına internet ortamından yani elektronik posta olan mail üzerinden de müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Aşağıda yer alan mail adresine her türlü konuyu yazabilir ve müşteri hizmetlerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri en kısa sürede hızlı bir şekilde sizlere paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizde dönüş sağlayacaktır.

Tonguç Akademi Mail adresi

info@tongucakademi.com

Tamamen öğrencilerin daha iyi şekilde eğitim alması ve daha iyi okullarda okuması adına en iyi şekilde kitap yayınları ve en iyi hocalarda oluşan videolu eğitim hizmetleri vermektedir. Sizde Tonguç Akademi’yi tercih ederek tüm imkanlardan yararlanabilir ve herhangi bir sorunda bulunan iletişim hatları üzerinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin