Toshiba firması tam olarak 2 şirketin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. 1939 senesinde kurulan Toshiba şirketi Tanaka Seizosho ve Hisashige Tanaka kişilerinin ortaklığı sonucunda ortaya çıkan şirketin 1978 senesinde adı ‘Toshiba  Corporation’ olarak değişmiştir. Günümüzde enerji istasyonları, bilgi ve haberleşme donanımları, notebook, televizyon, yedek parça, aksesuar ve telefon alanlarında hizmet vermekte olan Toshiba hem ürünlerinin kalitesi hem de güvenirliği ile en çok tercih edilen firmalardan birisi olmayı kısa bir süre içerisinde başarmıştır. Günümüz itibari ile 35’den fazla ülkede hizmet vermekte olan Toshiba, Türkiye’de de elektronik alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Elektronik aygıt, haberleşme, bilgisayar, ofis makineleri, medikal cihazlar üreten Toshiba’nın Türkiye’deki birçok ilinde satış yetkilisi bulunmaktadır. Toshiba müşteri hizmetlerini arayarak size en yakın satış noktasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Toshiba çağrı merkezini arayarak firmanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve Toshiba yetkililerinden destek alabilirsiniz. Toshiba müşteri temsilcilerini arayarak Toshiba markası hakkında görüşlerinizi ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetine önem veren bu alanda çalışmalar yapmakta olan Toshiba markası hem kalitesi hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Toshiba yetkililerini arayarak aynı zamanda firmanın servis yetkilisinden destek alabilirsiniz.

Toshiba Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 360 86 74

Toshiba İletişim Formu

Arama Terimleri: Toshiba irtibat telefonu, Toshiba iletişim numarası, Toshiba telefon numarası, Toshiba çağrı merkezi, Toshiba müşteri hizmetleri, Toshiba canlı destek, Toshiba müşteri temsilcisi, Toshiba şikayet hattı,

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin