Tozlu.com Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 2001 yılında kadın giyim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra kadın giyim alanına ek olarak müşterilerine erkek ve çocuk giyim alanında birçok farklı ürünü ile müşterilerine hizmet vermiştir. Tozlu.com internet sitesi üzerinden kadın, erkek ve çocuk giyim alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, kaban, etek, eşofman ve montları bulunmaktadır. Tozlu.com giyim sektörünün yanı sıra ayakkabı alanında da müşterilerine bot, spor ayakkabı, terlik, babet ve sandalet gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca Tozlu.com aksesuar alanında çanta, kemer, cüzdan, eşarp ve çoraplarını satışa sunmuştur. Tozlu.com internet sitesi sayesinde tesettürlü müşterilerine de giyim alanında birçok farklı model, renk ve bedenden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren Tozlu.com yurt dışında da müşterilerine hizmet vermektedir. Tozlu.com müşterilerine farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ödeme seçeneğinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme imkanı sağlamaktadır. Tozlu.com müşterilerine ürünlerini ücretsiz bir şekilde iade etme imkanı sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Tozlu.com müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tozlu.com müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tozlu.com çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tozlu.com müşteri iletişim telefon numarası: 0850 766 55 55

Arama terimleri: Tozlu.com müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tozlu.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin