Troy, 2017 tarihinde Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından kullanıma sunulan bir hizmettir, Troy, Türkiye’nin yeni ödeme yöntemidir. Kredi veya banka kartlarınızın sağ alt kısmında ‘Troy’ logosu bulunuyor ise Troy altyapısını kullanan bir ödeme yönteminiz var anlamına gelir. Tamamen Türk yapımı olan ve gelişmiş altyapısı ile kullanımı sunulan Troy, güncel olarak 15’ten fazla banka ile anlaşma yapmış ve kart sistemini kullanıma açmıştır. Kartınızda bulunan Troy kart altyapısında kullanmak isterseniz bankanızı arayarak veya şubeye giderek Troy sistemine geçebilirsiniz. Troy daha yeni yeni kullanılmaya başlanan bir sistemdir. Daha yeni yeni müşterilerine sunulmuştur. Günümüz itibari ile birçok kişi tarafından kullanılan ve son derece kullanışlı olan bir ödeme sistemidir. Tamamen Türk yapımı olması müşterilerin ekstra tercih etme sebebi olmuştur. Troy kartının hem banka kartı hem kredi kartı hem de ön ödemeli kartı bulunmaktadır. Tüm çeşitli kartlar son derece kullanışlı ve kalitelidir. Troy sistemleri ile ilgili her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Troy İletişim Kanalları

Troy hakkında bilgi almak, kart başvurusu yapmak, kart hakkında bilgi almak, kartınızın Troy kart olup olmadığını sorgulamak, müşteri hizmetlerine bağlanmak ve daha birçok işleminiz için Troy iletişim kanallarını kullanarak iletişim kurabilir ve tüm problemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Troy sistemleri hakkında ulaşmak için çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve ulaşabileceğiniz bir e-posta adresi bulunmaktadır. Müşteriler isteğe bağlı olarak telefon numaralarını ya da e-posta adreslerini kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Troy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Troy ile ilgili tüm şikayet, öneri, istek ve sorularınız için Troy çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız tavsiye edilir. Troy ile ilgili tüm problemleriniz için Troy müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Troy sistemleri ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası ile irtibat kurabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bir sistemdir.

0212 350 79 00

Troy E-posta Adresi

Telefon trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda Troy e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurmanız mümkündür. Tüm problemleriniz için ve sormak istediğiniz sorular için Troy e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

[email protected]

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin