Tudors Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Tudors Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Giyim sektöründe erkeklere göre daha çok kadın giyim mağazaları baskın kalmaktadır. Bu duruma farklılık olarak ülkemizde birçok erkek giyim eşyalarının satışını gerçekleştiren Tudors bu konuda önemli bir marka olmayı başarmıştır. Tudors müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına müşteri hizmetleri kullanmaktadır. Tudorstan aldığınız ürünlerde veya verilen hizmetlerden yaşadığınız olumsuz bir durum ya da şikâyet gibi durum olduğunda müşteri hizmetlerini arayarak durumu yetkilileri iletebilir destek alabilirsiniz.

Tudors

Erkek giyim mağazası denildiği zaman ülkemizde akıllara gelen ilk marka olmayı başaran Tudors içerisinde Gömlekten, kravata, aksesuarlara aklınıza gelebilecek birçok erkek giyim ürününe ulaşabilirsiniz. Marka içerisinde yer alan tüm ürünler en iyi kalitede üretilmektedir. Tudors birçok mağazasıyla ülkemizin her şehrinde erkek giyim hizmeti vermektedir. Bununla birlikte Tudors internet üzerinden online alışveriş imkanı da sunmaktadır.

Tudors markası müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutmak adına sürekli olarak çalışmakta ve ürünlerle birlikte en iyi şekilde hizmet vermek adına hizmet vermektedir. Firma ürünlerden veya hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek sorunları, şikâyetleri veya öneri, istek gibi durumları dinlemek ve müşterilerine destek vermek adına iletişim kanalı üzerinden müşteri hizmetleri vermektedir.

Tudors Müşteri Hizmetleri

Tudors satışını gerçekleştirdiği ürünlerinde almadan da daha iyi bir şekilde incelenmesi adına Facebook, Instagram, Twitter, Youtube ve Pinterest gibi platform üzerinden ürünleri mankenler üzerinde sergilemektedir. Yukarıda belirttiğimiz platformlar üzerinden Tudorsun hesaplarını takip ederek sizde ürünleri daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Tudors tarafından sunulan müşteri hizmetlerine 0850 333 83 77 numarayı arayarak ulaşabilir ve her türlü konu için destek alabilirsiniz. Bununla birlikte internet sitesinde yer alan “bize ulaşın ya da CEO’ya yazın” seçeneklerine tıklayarak ta müşteri temsilcilerinden destek almak adına talep oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaştığınız da İade ve değişim, stok sorgulama, sipariş veya kargo işlemleriniz gibi her konuda yardım alabilirsiniz.

Tudors çağrı merkezi hizmetinde telesekreter bulunmamaktadır. Telesekreterin olmamasından dolayı hızlı şekilde müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tudors Şikayet

Ürünlerden, verilen hizmetlerden yaşayabileceğini olumsuz bir durum, şikâyet gibi olaylar gerçekleştiğinde bu durumları Tudors yetkililerine iletmeniz adına aşağıda yer alan numarayı arayabilirsiniz.

Tudors Şikayet Telefonu: 0850 333 83 77

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin