Türk Telekomünikasyon A.Ş. bilinen adıyla Türk Telekom PTT’nin yeniden yapılandırılması ve PTT’den ayrılması sonucu 1995 yılında devlete bağlı olarak kurulmuştur. İlk başlarda Arabistan’a bağlı Oger Telekom’a 55% oranında hissesini devretmiştir. Cumhuriyetten sonraki en büyük ihalesi olarak bilinmektedir. Şu anda kablolu internet, kablosuz internet,mobil internet, müzik servisi, veri depolama ve siber güvenlik alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Türk Telekom  bir GSM operatörü olarak mobil iletişim alanında da müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerine faturalı ve faturasız olarak iki farklı tarifesi bulunmaktadır. Bütçenize göre uygun fiyatlarla istediğiniz tarifeyi ve paketinizi seçebilirsiniz. Tarifenize ek olarak şu anda elinizde bulunan cihazınızı getirip değerinden düşürerek veya tamamen tarifeniz üzerinden cihaz sahibi olabilirsiniz. Taraflara özel farklı takımlar için hat sahibi bulunan Türk Telekom GSMobile, Fenercell ve Kartalcell başta olmak üzere taraflar içinde özel olarak faturalı ve faturasız tarifeleri bulunmaktadır. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da hizmetlerini müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Yurt içi tarifelerine göre fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Yurt içinden yurt dışındaki birine ulaşmak için ve yurt dışına çıktığınız zaman kullanabilmeniz için Türk Telekom internet sitesinden bakarak size uygun tarifeyi seçebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar için Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Türk Telekom çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Türk Telekom’a ait hattınız ile ilgili sorunlara, tarife ve paketler için  internet müşterileri için oluşan arızalar hakkında yetkililer tarafından destek ve yardım alabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri iletişim telefon numarası: 444 1 444

Arama terimleri: Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Türk Telekom çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin