Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde haberleşme yani posta ve telekomünikasyon hizmetlerinden sorumlu olan ilk kamu kuruluşu PTT idi. Ancak 24 Nisan 1995 tarihinde PTT’den telefon yani telekomünikasyon bölümü çıkarılmış ve Türk Telekom kurulmuştur. Türk Telekom, ülkemizin ilk telekomünikasyon şirketi olarak bilinir. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası gibi Türk Telekom çağrı merkezi numara bilgilerini detaylı olarak paylaşacağız.

Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde telekomünikasyon operasyonlarına aktif olarak devam eden Türk Telekom, 24 Nisan 1995 tarihinde devlet tarafından kurulmuştur. PSTN, DSL, Fiberoptik iletişim, Metro Ethernet, IPTV ve Mobil telekomünikasyon alanlarında aktif olarak hizmet paketleri sunan Türk Telekom’un ülkemiz üzerinde toplam abonesi milyonları aşmaktadır.

Devlet tarafından kurulan Türk Telekom, 2005 yılında özelleştirilmiş; şirketin %55 hissesi Arap bir telekomünikasyon firmasına satılmıştır. 2017 yılında yapılan son özelleştirmesi sonrasında ise Türkiye Cumhuriyeti devletinin Türk Telekom üzerinde herhangi bir hakkı kalmamıştır. Şuanda güncel rakamlarla, Türk Telekom’un sahada ve şantiye bölümleri olmak üzere toplamda 35.000’i aşkın personeli bulunmaktadır.

Türkiye’nin 81 ilinde yüzlerce ana şubesi ve yetkili bayiileri ile hizmet veren Türk Telekom; mobil, ev interneti ve Tivibu gibi hizmetleri ile tanınmaktadır. Şuan ülkemizde bulunan internet altyapısı Türk Telekom’a ait altyapıdır. Çoğu internet sağlayıcısı bu altyapıyı kullanarak abonelerine internet hizmeti vermektedir.

26 Ocak 2016 tarihinde Türk Telekom’un almış olduğu karar doğrultusunda Avea ve TTNET gibi Türk Telekom’un alt markalarını tek çatı altında birleştirerek Avea olan mobil operatör ismi Türk Telekom; TTNet olan internet sağlayıcısının ismi ise yine Türk Telekom olarak değişmiştir. Tüm Türk Telekom şubeleri ve üye işyerlerinde tüm Türk Telekom hizmetlerini sunmaya başlamıştır.

Pek çok Türk Telekom kullanıcısı, Türk Telekom ürünlerinin kullanımı esnasında bir takım sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu problemleri önlemek amacıyla Türk Telekom 444 lü çağrı merkezi iletişim telefon numarası kurmuş; bu numara üzerinden haftanın her günü ve her saati müşterilerine destek vermektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 1 444

Avea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 1 444
500

TTNet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 1 444

Yukarıda bulunan Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak; TTNet ev interneti aboneliğiniz hakkında yaşadığınız problemleri müşteri temsilcisine detaylı bir şekilde anlatarak yaşadığınız soruna göre port düzenlemeleri, yavaş internet için çözüm sağlayabilirsiniz. Avea yani Türk Telekom Mobil hattınız ile ilgili yaşadığınız sorunları, fatura ve ödemeler ile ilgili problemleri, şebeke sorunlarını ve diğer tüm Türk Telekom ürünleri ile ilgili problemleri dilediğiniz gibi Türk Telekom müşteri temsilcisi üzerinden iletebilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom çağrı merkezi hattı üzerinden tüm istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi dilediğiniz gibi yetkililere iletebilirsiniz.

Arama Sözcükleri: Türk Telekom iletişim bilgileri, Türk Telekom telefon no, Türk Telekom canlı destek hattı, Türk Telekom müşteri temsilcisi, Türk Telekom şikayet hattı, Türk Telekom çağrı merkezi iletişim telefon, Türk Telekom mesaj gönder, Türk Telekom destek hattı

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin