Türk Telekom müşteri hizmetleri bilgileri nelerdir ve Türk Telekom hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için bu makalemizde derlemiş bulunmaktayız. Dilerseniz  öncelikle Türk Telekom şirketinin hakkında bahsederek makalemize başlayalım. Türk Telekom 23 Ekim 1908 yılında kurulmuş olan PTT’nin telekomünikasyon ve posta servisinin 1995 yılı 24 Nisan tarihinde birbirinden ayırması sonucu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne telekomünikasyon hizmeti vermek amacı ile Türkiye Cumhuriyeti Devleri tarafınca kurulmuş bir şirkettir.

 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birçok kişi tarafından alınan hizmet esnasında sorun yaşanmaktadır. Bu durumları bildirmek amacıyla kuşkusuz ki çağrı merkezleri, müşteri hizmetleri merkezleri hayati bir önem taşımaktadır. Sadece bunlar için çağrı merkezleri yok elbette, çağrı merkezleri aracılığı ile bir konu hakkında detaylı bilgi edinebilir, aklınızdaki tüm soru işaretlerini kırabilirsiniz de. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 444 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca mobil hattınızla ilgili durum için 9333 numaralı telefonu internet aboneliğiniz için 0212 707 0375 numaralı telefonu ve ev telefonunuz için 0800 211 93 33 numaralı telefonu ücretsiz arayarak sesli yanıt sisteminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak iletişim formu da doldurabilirsiniz. Formu doldururken yukarıdan neyle ilgili olduğunu seçmeyi unutmayınız.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom ile birçok firma ve şirket işbirliği ve çalışma yapmaktadır. Eğer ki kurumsal bir şirket iseniz de kurumsal müşteri hizmetleri telefon numarasından sorununuzu bildirmeniz veyahut merak ettiklerinizi sormanız gerekmektedir. Türk Telekom kurumsal müşteri hizmetleri telefon numarası 444 5 444 numaralı telefon numarasıdır. Ayrıca kurumsal olarak internet üzerinden destek almak istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

444 1 444 Ücretli Mi?

444 1 444 numaralı Türk Telekom çağrı merkezi numarasının ücretli veyahut ücretsiz olduğu sorusu bir çok kişinin aklında yer almaktadır. Eğer ki tarifenizde her yöne hakkınız veyahut sabit hat yönüne kullanım hakkınız bulunuyor ise bu haklarınızdan düşmektedir. Eğer ki tarifeniz de her yöne veyahut sabit hat yönünde hakkınız bulunmuyor ise mevcut tarife ücretince ücretlendirilecektir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri 7/24 Açık Mı?

Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarasını az önce yukarıda sizler için paylaştık. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi hangi saatler arasında hizmet vermekte olduğu, 7/24 açık olup olmadığı merak konusudur. Dilerseniz sizler için aklınızdaki bu soru işaretini de kıralım. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası zaman sınırı bulunmadan hizmet vermektedir yani 7 gün 24 saat açık bir şekilde hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz saatte Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak hizmet alabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yurt Dışından Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Nasıl Aranır?

Birçok şahıs ya da kurumsal kullanıcı bazen iş bazen de gezmek amacı ile yurt dışına seyahat etmektedir. Veyahut bazı kullanıcılar yurt dışında yaşadığı gibi ülkeye dönünde Türk Telekom’u kullanmaktadır. Peki yurt dışından Türk Telekom müşteri hizmetleri nasıl aranır? Yurt dışındayken destek alabilmek için Türk Telekom müşteri hizmetlerini +90 555 1 500 500 numaralı telefon numarası ile arayabilirsiniz. Faturalı hatta sahip iseniz eğer tüm ülkelerden arama yaparken çağrı başına 45 kuruş ücret kesilmektedir.

Türk Telekom Saat Kaça Kadar Açık?

Türk Telekom firması sabah erken saatler olan 08:30′ da açılmaktadır. Açıldığı saatten 12:30 a kadar çalıştıktan sonra 12:30‘da öğle tatiline girmektedir. Öğle tatili biten çalışanlar 13:30 saatinde tekrar hizmet vermeye başlamaktadır. Saatler akşam 17:00‘ı gösterirken mesai bitmektedir. Hafta içi bu saatler de hizmet veren bu firma hafta sonları ise hizmet vermemektedir.

Türk Telekom Şikayet

Türk Telekom firmasıyla ilgili yapmış olduğunuz birçok şikayet öncelikli olarak değerlendirilip hemen akabinde operasyonlar başlatılmaktadır. Türk Telekom ile ilgili bütün şikayetlerinizi aşağıda yer alan telefon numarasından bildirebilirsiniz. Daha sonrasında ise şikayet durumunuzu iletisim@turktelekom.com.tr adresinden mail atarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yorumlar kısmından şikayetinizi bildirebilir ve destek bekleyebilirsiniz. Sayfamızdaki diğer firmaların iletişim bilgileri ve şikayetlerini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Türk Telekom Şikayet Telefonu: 444 1 444

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin