Turkcell Türkiye’de kurulmuş operatör şirketidir. İlk olarak 1994 yılında kurulmuş olan Turkcell Türkiye’nin ilk GSM şirketi olarak işe başladı. Hizmet kalitesi ve çekim gücü oranı ile birçok müşterisi bulunmaktadır. Türkiye içinde bulunan hat sahiplerinin neredeyse yarısı Turkcell operatörünü tercih etmektedir. Turkcell hisselerini 2000 yılında İstanbul borsasında satışa çıkarması sonucu  New York borsasında yer alan ilk Türk şirketidir. Ortaklık yapısında Turkcell, Çukurova Holding, Sonera Holding ve MV Holding bulunmaktadır. Yurt içinde faturalı ve faturasız olarak iki farklı tarifesi ile müşterilerinin dilediği gibi hizmet almalarını sağlamaktadır. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Uluslararası alanda iletişim hizmeti vermekte olan Turkcell Fintur Holding ile birlikte Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve  Moldova da üyeliği bulunmaktadır. İletişim hizmetlerinin yanı sıra ev interneti adı altında Turkcell Superonline kablosuz ve kablolu internet hizmeti sayesinde birçok evde sınırsız internetin keyfini müşterilerinin kullanımı için sunmuştur. Uygun fiyatları ve altyapının uygun olduğu yerler için fiber interneti müşterilerine sağlamaktadır. Turkcell hat sahipleri için ise TV+ özellikli paketler ile bulunduğunuz yer fark etmeden internet üzerinden izlemek istediğiniz dizi, film, spor ve belgesel kanalarını farklı özelliklerle birlikte izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Ürünlerine ait sorunlar ve teknik destek için Turkcell müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Turkcell çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Yaşadığınız teknik sorunlar ve evde internetinize ait arıza bildiriminizi zaman fark etmeden 7 gün 24 saat yaparak kullanabilirsiniz.

Turkcell müşteri iletişim telefon numarası: 0532 532 00 00

Arama terimleri: Turkcell müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası. Turkcell çağrı merkezi iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin