Turkcell Superonline, internet üzerinden son derece uygun fiyatlar ile görüşme yapma imkanı sağlayan sabit hat telefon hizmeti olmaktadır. Tabi bu önceden ev telefonuna bağlı bir hizmetti. Ev telefonunuz varsa Turkcell Superonline başvurusu yapabilir ve ekonomik görüşmeler yapmaya başlayabilirdiniz ancak artık sabit hatta gerek kalmadan kolayca başvuru yaparak interneti istediğiniz hızda kullanmanız mümkündür. İnternet sağlayıcılarından yararlanmak için ve başvuru yapmak için hiçbir sabit hatta gerek yoktur. Turkcell Superonline, en dip fiyatlarla ve en kaliteli internet ile müşterilerine hizmet vermektedir. Mükemmel bir hızda internet kullanmak eskiden çok zordu ancak Turkcell ile artık her evde son hızda internet kullanımı sağlanmaktadır. Uygun fiyat ve mükemmel hız müşterileri şaşırtmaya devam ediyor. Üstelik anlaşma halinde sözleşme tarihi arasında hiçbir fiyat farkı alınmıyor. Kullandıkça ne kadar hızlı ve kaliteli olduğunu anlamanız mümkündür.

Turkcell Superonline İletişim Kanalları

Turkcell marka olarak dünyanın en kapsamlı ve en çok müşterili olan firmasıdır. Gün içinde binlerce işlem yapılır ve toplamda milyonlarca kullanıcısı bulunur. Turkcell Superonline her bakımdan Türkiye’nin en hızlı ve en uygun internet sağlayıcısıdır. Turkcell kullanımında teşekkürler olduğu kadar arızalar da olabilir. Bu yüzden müşterilere destek olmak amacıyla birçok iletişim kanalı kurulmuştur. Bunların ilki çağrı merkezi iletişim telefonu diğeri ise müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıdır. İki yoldan iletişim kurabilir ve sorularına cevap bulabilirsiniz.

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Turkcell Superonline ev interneti paketlerini öğrenmek, fiyatlar hakkında bilgi almak, ürün ve hizmetlerin özelliklerini sorgulamak için kullanabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon hattı bulunuyor. Bu hattı arayarak tüm sorularınızı kolayca sorabilir ve cevaplarını alabilirsiniz

0850 222 12 22

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Turkcell’in son derece kaliteli ve uygun tarifelerini öğrenmek için müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz. Sadece fiyatlar değil, her konuda bilgi sahibi olmak için günün her saatinde arayabilirsiniz. Bunun dışında modeminizde arıza oluşursa ve ya kullanamıyorsanız hemen arayarak destek alabilirsiniz. 7/24 kolayca iletişim kurabilirsiniz.

0532 532 00 00

532

 

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin