TV Plus Turkcell operatörüne bağlı olarak hizmet vermekte olan televizyon platformudur. Turkcell müşterileri için hizmet kalitesini geliştirerek faaliyetlerine başlamıştır. TV Plus sayesinde istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde dizi, film ve belgesel gibi televizyon kanallarında bulabileceğiniz birçok programı izlemenize imkan sağlamaktadır.  Turkcell TV Plus beğendiğiniz yayınları kaydetme, durdurma, geri alma ve çoklu ekran özelliklerine ek olarak müşterilerinin kendilerine göre kişiselleştirerek uygun fiyatlarla kaliteli bir şekilde televizyon izlemelerine imkan sunmuştur. İnternetten siteye giriş yaparak, telefonlarınızdan ve tablet bilgisayarlarınızdan uygulamayı indirerek TV Plus’ı kullanabilir ve paketlerinize göre televizyon yayınlarını izleyebilirsiniz.  Ürünlerinin içerikleri ve fiyatları değişiklik gösterse de paketiniz dahilinde bulunan kanalları izleyebilme imkanı bulunmaktadır. Turkcell TV Plus’ı kullanmak için öncelikle Turkcell operatörüne ait telefon numaranızın veya Superonline internet üyeliğinizin  bulunması gerekmektedir. Kullanmak istediğiniz paketi seçtikten sonra size verilen şifreniz ve telefon numaranızla giriş yapabilirsiniz. Paket ücretinizi faturalarınızla ödeyebilirsiniz.  Turkcell ve Superonline üyesi olmayan müşterilere de TV Plus kullanma imkanı sunmuşlardır. TV Plus’tan Google Play Store veya App Store üzerinden abonelik başlatarak paketinizin içeriklerine göre kanallardan faydalanabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek bağlantı sorunlarınız veya sormak istediğiniz sorular için Turkcell veya Superonline çağrı merkezine ait TV Plus müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

TV Plus çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri veya şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Giriş yaparken yaşadığınız sorunlar ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

TV Plus müşteri iletişim telefon numarası: 532 – 0850 222 02 22

Arama terimleri: TV Plus müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, TV Plus çağrı merkezi iletişim telefon numarası

2 YORUMLAR

  1. Mrb. Ben superonline ve TV+ abonesiyim. Doğuştan %83 ağır engelliyim, TV+ nın 01 Mayıs-30 Haziran 2021 tarihleri arasındaki Arçelik smart TV çekilişi kampanyasına katıldım. Bu tv ye çok ihtiyacım var, maddi durumumuz kısıtlı, dar gelirliyiz, babam emekli başkada bir gelirimiz yok. evimizde çok eski bir tv var ve TV+ yı eski tv de tam manasıyla izleyemiyorum. eğer bu arçelik smart tv lerden birisi bana çıkarsa çok sevinirim, tv + yı onda izleme şansı yakalarım, Yaklaşık iki yıldır süperonline ve tv+ abonesiyim iki yıl daha aboneliğimi uzattım. Sizden ricam bu tv lerden birini bana göndermeniz, buna çok ihtiyacım var, gönderirseniz aboneliğimin bitiminde tekrar süperonline ve tv+ aboneliğimi yenileyeceğim. Sizlerden anlayış bekliyorum. Teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin