U.S. Polo Assn. Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. U.S. Polo Assn. 1890 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. U.S. Polo Assn. 1997 yılında Türkiye’de Aydınlı Grup’a bağlı olarak ürünleri ile hizmet vermiştir. U.S. Polo Assn. mağazalarında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermiştir. U.S. Polo Assn. kadın, erkek ve çocuk giyim alanında birçok farklı modelden ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca U.S. Polo Assn. giyim alanında ürünlerinin yanı sıra ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. U.S. Polo Assn. mağazalarında aksesuar alanında çanta, cüzdan, eşarp ve çorap gibi ürünlerini satışa sunmuştur. U.S. Polo Assn. mağazalarının yanı sırai internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren U.S. Polo Assn. internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. U.S. Polo Assn. farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan U.S. Polo Assn. müşterilerine özel fırsat ve kampanyalar sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için U.S. Polo Assn. müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

U.S. Polo Assn. çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

U.S. Polo Assn. müşteri iletişim telefon numarası: 444 60 44

Arama terimleri: U.S. Polo Assn. müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, U.S. Polo Assn. çağrı merkezi iletişim telefon numarası

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin