Uber Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2009 yılının Mart ayında Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak kurulan Uber; dünyanın en büyük ulaşım şirketidir. Uber; bir taşımacılık platformudur. Yolcular ve sürücüleri bir arada toplan Uber, dünya üzerinde pek çok ülkede aktif olarak ulaşım operasyonlarına hızla devam etmektedir. Bu yazımızda yolculuklarında problem yaşayanlar için Uber müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Uber, iOS ve Android platformlarının uygulama mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz mobil bir uygulamadır. 2015 sayısal verilerine göre dünya çapında toplam 60 ülkede ve 500’ü aşkın şehirde aktif bir şekilde hizmet veren Uber; taksi alternatifi olarak bilinir. Akıllı cihazların son yıllarda gittikçe gelişmesi ve mobil teknolojilerin yaygınlaşması ile birlikte insanlar hem konfor, hem yenilik hem de cazip teklifleri ve alternatifleri değerlendirmektedir.

Uber pek çok defa dünya gündeminde haber olan bir şirkettir. Pek çok ülkede taksiciler Uber’in kullanımının yasaklanmasını istemektedir. Uber üzerinden gitmek istediğiniz yerin tam adresini yazarak veya harita üzerinden seçerek bulunduğunuz konuma araç çağırabilir, yolculuğunuzun ücretini daha yolculuk başlamadan öğrenebilirsiniz.

2016 yılından bu yana Türkiye’de operasyonlarına hızla devam eden Uber, UberXL tipi araçları ile hizmet vermektedir. Bu araçlar çoğunlukla Mercedes Vito olmak üzere VIP olarak tarif edebileceğimiz özel transfer araçlarıdır. Uber ile yolculuk fiyatları taksilerdeki fiyatlar ile hemen hemen aynıdır. UberXL araçlara toplam 8 kişi binebilirsiniz. Konforlu oluşu, şoförlerinin saygılı ve resmiyetini bozmadan duruşları, kendinizi özel hissedebileceğiniz yolculuk deneyimi sunan Uber; pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Uber pek çok kez kullanıcılarına indirimler ve promosyonlar sunmaktadır. Bu promosyonlar sayesinde çok daha cazip fiyatlara istediğiniz herhangi bir yere konforlu bir şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca Mercedes Vito tarzı premium yani özel bir aracınız varsa sizde Uber sürücüsü olabilir; Uber’in harika çalışma koşulları ile birlikte aylık bazda ortalamanın üzerinde bir gelir sağlayabilirsiniz.

Uber kullanan bazı kullanıcılar yolculukları esnasında bir takım problemler ile karşı karşıya gelebilmektedir. Bu tür sorunlar kullanıcılar Uber çağrı merkezi iletişim telefon numarası gibi irtibat bilgilerini internet üzerinden aramaktadır. Ancak üzülerek söylemeliyiz ki Uber in 444 lü bir iletişim telefon numarası maalesef yoktur.

Uber Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Uber İletişim Mail Adresi
help.uber.com

Ancak uygulama üzerinde bulunan Yardım bölümü üzerinden Uber ile iletişime geçebilir, yolculuğunuzda yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde anlatarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer Uber sürücüsü olmak istiyorsanız Uber’in internet sitesi üzerinden kullanıcı kaydı yapmanız gerekmektedir. Kayıt yaptıktan sonra eğer uygun görülürseniz Uber’in İstanbul’da olan ofisine yani Uber sürücü destek merkezine çağrılıp mülakattan geçeceksiniz.

Uber Sürücü Destek Merkezi İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Uber Sürücü Destek Merkezi Adresi (İstanbul Ofisi)
Papirus Plaza Merkez Mahallesi, Ayazma Caddesi No:37 Kat:10
Kağıthane/İstanbul
Pazartesi 10:00-17:00
Salı 10:00-17:00
Çarşamba 10:00-17:00
Perşembe 10:00-17:00
Cuma 10:00-17:00

Uber Sürücü Olmak için Gerekli Şartlar

Uber Sürücü Olmak İçin Minimum Gereklilikleri
Asgari çalışma yaşında olmak
Ülkenizde yasal olarak araç kullanma iznine sahip olmak

Uber Sürücüsü Olmak için Gerekli Belgeler
Ehliyet
Sabıka Kaydı

UberXL Sürücüsü Olmak için Gerekli Belgeler
Lisanslı aracınızla sürüş yapmak için hesabınıza eklemeniz gereken belgeler
D2 Belgesi
Yol ve Güzargah Belgesi
Ruhsat
Şirket Açılış Belgeleri
Araç Sigortaları

Uber Taksi Sürücüsü için Gerekli Belgeler
SRC
Psikoteknik
Şöfor Kartı
Araç Ruhsatı

Arama Sözcükleri: uber iletişim bilgileri, uber telefon no, uber canlı destek hattı, uber müşteri temsilcisi, uber şikayet hattı, uber çağrı merkezi iletişim telefon, uber mesaj gönder, uber destek hattı

15 thoughts on “Uber Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

 • 22 Ağustos 2019 tarihinde, saat 15:56
  Permalink

  Uber yolculuk ücretimi bi türlü müşteri onayı bahanesiyle hesabıma yatırmıyor

  Yanıtla
 • 22 Ağustos 2019 tarihinde, saat 16:02
  Permalink

  Uber yolculuk ücretimi bi türlü müşteri onayı bahanesiyle hesabıma yatırmıyor muhattap ta bulamıyorum gereğini arz ederim

  Yanıtla
 • 10 Ekim 2019 tarihinde, saat 13:10
  Permalink

  Benim Halen papara kartim șahsima ulașmamiștir. 2 hafta dolmasina ragmen. Araștirabilirmisiniz

  Yanıtla
 • 15 Ekim 2019 tarihinde, saat 09:52
  Permalink

  Bi tùrlu kayit olamiyorum numarada yok arayalim

  Yanıtla
 • 24 Aralık 2019 tarihinde, saat 11:42
  Permalink

  840tle üdeme yapmanızgerekiyor üdeme yapılmadı

  Yanıtla
 • 5 Mart 2020 tarihinde, saat 16:17
  Permalink

  2018 yılında bi ceza yedim yolcu olarak 344 tl şöför firma tarafından ödeneceğini söyledi fakat ödenmedi borcum 700 tl olmuş kimle iletişime geçeceğimizi bilmiyorum yardımcı olurmusunz.

  Yanıtla
 • 23 Ocak 2021 tarihinde, saat 10:05
  Permalink

  Merhaba sayın Uber temsilcileri benim sayfam açılmıyor

  Yanıtla
 • 17 Şubat 2021 tarihinde, saat 17:21
  Permalink

  Slm uber yetkilileri benim sayfam 20 gündür aktif olmuyor bi ilgilenseniz rahmet olmazsa

  Yanıtla
 • 16 Mart 2021 tarihinde, saat 16:32
  Permalink

  Papara hesabım sürekli reddediyor ve hesabımdaki bakiye yatmıyor gereğini yapılmasını ve muhatapların bir an önce sorunu düzeltmelerini arz ederim En azından geri dönüş yapmalarını bekliyorum

  Yanıtla
 • 25 Mart 2021 tarihinde, saat 23:27
  Permalink

  Evet kayıt yapamıyorum neden iletişim numaranız yok böyle firma olmaz

  Yanıtla
 • 30 Nisan 2021 tarihinde, saat 17:20
  Permalink

  Ben de uber kullandığım için 2 yıl önce polis çevirip ceza kesmişti. Borcumuz maalesef faizle yükseliyor. Uber’i kullanmak suç olduğunu bilmiyorduk. Şimdi Uber’i tercih ettiğimiz için borçlu olduk. Bu konuda yetkililerin mail yoluyla irtibata geçmesini bekliyorum.

  Yanıtla
 • 16 Mayıs 2021 tarihinde, saat 12:43
  Permalink

  papara card im yeni geldi 3 aydir uber tasi soforuyum bakiyem karta ne zaman yansiyacak 0 532 783 48 40 nolu tlf ulasirsaniz srvinirim hayirli isler

  Yanıtla
 • 26 Mayıs 2021 tarihinde, saat 15:02
  Permalink

  Türkiye şartlarında 2014 model üstü araç istemeleri biraz tuhaf . Türkiyede araba fiyatı ve bakım fiyatlarından haberleri yok sanırım yüksek model bi aracı km yapmak için neden kullansınki insanlar

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir