Uludağ içecek firması 1930 tarihinde kurulmuştur. Mehmet Hakkı bey Uludağ firmasını kurmuştur. Uludağ gazozu ile ünlenen marka şu an tam 56 farklı ürün ile hizmet vermeye devam etmiştir. Lezzeti ve muhteşem tadı ile herkesi büyüleyen bir marka olmuştur. Uludağ Gazoz formülünü Mehmet Hakkı beyin oğlu bulmuştur. Mehmet Hakkı bey ise Uludağ firmasını kurarak bugünlere getirmiştir. Bursa’da başlayan bu lezzet serüveni günümüz itibariyle tüm illere uzanmaktadır. Maden suyu, limonata, gazoz ve daha birçok ürünü ile müşterilerini büyülemeye devam etmektedir. 1930 senesinden beri oldukça yoğun bir çalışma yaptıkları için bu zamana kadar gelmişlerdir ve herkes tarafından beğenilen bir isim haline gelmişlerdir. Uludağ markası ile ilgili tüm problemlerinizde Uludağ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Uludağ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Uludağ markasının birçok telefon hattı bulunmaktadır. Birçok ilde üretim tesisleri ve genel müdürlüklerinin bulunduğu Uludağ içecek markası birçok telefon hattı ile hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara, Samsun, Kocaeli, İzmir, Antalya ve Kayseri gibi illerde genel müdürlükleri bulunmaktadır.

0224 738 16 00
0212 249 82 19

Uludağ İçecek İstanbul Genel Müdürlük

Uludağ içecek firması hakkında tüm soru, öneri ve isteklerin iletildiği telefon hatları bulunmaktadır. Telefon trafiği yoğun olduğu zamanlarda diğer telefon hatlarını kullanabilirsiniz. Müşteri personelleri son derece pratik şekilde geri dönüşlerini sağlayacaktır.

0216 561 97 70
0216 561 87 74

Uludağ İçecek Ankara Genel Müdürlük

Uludağ içecek en çok İstanbul ve Ankara tarafından yönetilmektedir. Bu nedenle en çok İstanbul genel müdürlüğü ve Ankara genel müdürlüğü telefon almaktadır. Tüm soru ve bildirimlerinizi Uludağ müşteri hizmetleri iletişim telefon numara hattını kullanarak kolayca iletebilirsiniz. Telefon hatlarına ulaşamazsanız Uludağ e-posta adresine mail atabilirsiniz.

0312 386 33 96

Uludağ İçecek E-posta Adresi
Uludağ firmasına telefon yoğunluğu yüzünden ulaşamazsanız Uludağ e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Giriniz.
İsminizi Girin